Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrusznik


Myrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem. Przy zapalaniu silnika kręcie się rozrusznik. Gdy auto odpali puszcza się kluczyk i przez jakąś 1-2 sek słychać jakieś piskiz rozrusznika. Tak jakby nie cofał do końca. Co to może być? Czy to szczotki?

Rozkręciłem rozrusznik, przeczyściłem i ładnie chodzi na sucho. Po zamontowaniu wydaje jakieś trzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem. Przy zapalaniu silnika kręcie się rozrusznik. Gdy auto odpali puszcza się kluczyk i przez jakąś 1-2 sek słychać jakieś piskiz rozrusznika. Tak jakby nie cofał do końca. Co to może być? Czy to szczotki?

Rozkręciłem rozrusznik, przeczyściłem i ładnie chodzi na sucho. Po zamontowaniu wydaje jakieś trzaski.

a ogladales szczotki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jedna jest zdeka zdarta (do wymiany). Z tym , że jaki ma to wpływ na takie zachowanie rozrusznika? Szczotki odpowiadają tylko za kręcenie.

I teraz nie wiem czy wymienić szczotki (50zł) czy może kupić od razu cały rozrusznik (ok100zł używany).

Jakbym wiedział że problem zniknie po wymianie szczotek to kupił bym tylko szczotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...