Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie tarcze hamulcowe do oryginalnych klocków


pesfajnder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nastał moment , ze musze wymienic tarcze i klocki, jesli chodzi o klocki to juz za 180 mozna kupic oryginaly. Natomiast na allegro nie ma oryginalnych tarcz a w Aso sa napewno bardzo drogie i zastanawiam sie jakie Wy byscie polecili jesli nie oryginaly to jakie sa dobre zamienniki? 

Pozdrawiam i gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne to tylko pudełko bo klocki do nissana robi textar ,tarcze cały wybór np ate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firm jest sporo, ale napewno znajdziesz. Ja polecam odwiedzić najbliższy inter cars, tam ci podpowiedzą i dadzą ze 3 firmy do wyboru i 3 ceny oczywiście. Coś znajdziesz bez obaw. :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponad dwie tony na 4 kołach więc należałoby zainwestować w porządny sprzęt. Jak założyłem z przodu tarcze EBC i klocki EBC GreenStuff SUV. I są super. Samochód hamuje bardzo szybko, brak efektu gąbki w przypadku dłuższego hamowania. Z tyłu założyłem tarcze z Japan Cars i klocki Textara. Nie wiem co mnie z tym pokusiło bo 5tyś km piszczą jak wściekłe. Trzeba było założyć od razu EBC, ale tył robiłem przed przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...