Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] brak mocy na pb


jarcio21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem Nissana k11 1,3 16 auto ma LPG 2 generacji Stag auto na gazie jeździ ładnie nie szarpie tylko trzyma ok 1800 obr na PB auto nie wkręca się na obroty tylko do 2000 tyś i koniec mechanik już nie wie co może być nie tak w aucie była sprawdzana pompa paliwa pod mieniana cała przepustnica wraz z osprzętem elektrycznym i Zachowanie było identyczne :-( co jeszcze można sprawdzić żeby auto pracowało na benzynie czy jest jakiś jeszcze czujnik od obrotów i podawania paliwa ? Czy może być gdzieś błąd elektryczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek, zakręcić butlę od gazu pojeździć i zobaczyć czy coś się zmienia, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to że się nie da jechać na benzynie szarpie i zakres obr do2000 tyś było tak ustawione że pobierał i LPG i PB ale gazownicy naprawili już to teraz tylko jest problem z uruchomieniem naPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź co pokazuje lambda, podczas jazdy


a jaki problem z uruchomieniem na PB?? ale jak już zadziała to jedzie??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić lambde ? NaLPG pali od 1 razu na benzynie zalapie ale gaśnie a jak z LPG przełącze na PB to pracuje ale tak jakby nie miał mocy na jazdę a gdy wciska pedał gazu to tylko do 2 tyś i koniec pedał w podłodze. I nie wiem dlaczego na LPG takie wolne obroty ok 1,8 tyś gazownicy nie mogą obniżyć na 2 przepustnicy było tak samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zakręć butlę tak jak pisałem wyżej, wypal gaz do końca i odpal na PB zobacz co będzie, sondę sprawdzisz podpinając fejsa, mechanior powinien mieć coś takeigo, dobrze jest zapodac AFR-a aby zobaczyć jaka jest mieszanka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...