Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Maxima A33 2.0 V6 pompka paliwa


Gość Atkiel Maxima

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Atkiel Maxima

Witam
mam taki problem: gdy kupilem Maxime przejezdzilem 30tys km. zaczał mi sie robic problem :ciezkie odpalanie. za 3-4 razem dopiero odpalal. rozrusznik krecil. ale jakby nie dostawal paliwa. wiec mysle wymienie filtr paliwa. on znajduje sie w baku wraz z pompką paliwa. cena nowego zestawu to 1350zl. wpadlem na pomysl przerobic to i mniec pompke paliwa z filtrem na zewnatrz i tak zrobilem. samochod odzyl ale pompka dziwnie glosno chodzila. pojezdzilem tak 3 dni a pomka dalej glosno chodzila(zwykla popka za 140zl-3bar tyle co miala oryginalna). mysle wymienie na lepsza kupilem Bosha za 350zl na 6bar. i dalej podobny problem. chodz troche ciszej chodzi ta nowa. prad jest staly. pompka dziwnie burczy tak jak ta wczesniejsza. myslalem ze to mozeprzez  filtr  to go odkrecilem . i dalej jest ten sam problem. jak narazie odpala normalnie. chodz jeszcze nie tak jak powinien.  przed ta przerobka wymienilem wszystkie świece, jedna cewke od gazu,olej silnikowy wraz z filtrem. 4 sondy lambda na nowe Bosha.  ktos moze mi doradzi co zrobic z tym zeby normalnia ta pompka chodzila? bo nie mozliwe jest to ze popka jest zepsuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...