Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] wspomaganie i antena od radia


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam dwa pytanka.

pierwsze:

Zaraz po odpaleniu silnika i po przejechaniu powiedzmy kilometra wspomaganie dziala lekko a mniej wiecej po jednym kilometrze zaczyna sie "utwardzac" i dziala duzo ciezej, czy u Was w primerkach tez sie tak dzieje? Czy wspomaganie jest tak skonstruowane ze po rozgrzaniu sie oleju dziala mniej wydajniej?

drugie:

ostatnio ktos "pozyczyl" sobie moja antene :(

nie mogl jej odkrecic i chyba z nerwow specjalnie ja ulamal, zostal tylko kawaleczek bolca i plastiku. Probowalem w jakis sposob odrecic to co zostalo i nie bardzo moge. Probowalem takze jakos to wyjac i sie nie da?

Nie bardzo wiem jak zamontowac nowa bo nie ma tam zadnego gwintu?

Czy moze to sie jakos inaczej odkreca, odczepia?

Z gory dziekuje zarady

pozdrawiam

p11.144 2.0 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wspomaganie cały czas działa tak samo. Co do anteny to jeżeli choć trochę wystaje ten bolec to spróbuj brzeszczotem zrobić bruzdę pod śrubokręt płaski i po prostu wykręć to co zostało. Chyba, że masz inną antenę niż ja w kombi i nie źle zrozumiałem jaka część Ci została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do antenki:

u mnie antena jest z przodu nadwozia i dostęp do jej mocowania jest po wyjęciu panela oświetlenia (dwie kierunkowe lampki).

Też miałem ułamany bacik i niestety nie mogłem odkręcić "kikuta" - skończyło się na wymianie całej anteny (5 min. roboty).

Nawet po zdemontowaniu i zamocowaniu w imadle nie mogłem odkręcić resztek bacika - wygląda jakby to była całość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...