Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wadliwe odboje tylnej klapy


pkobierecki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem niepokojące zjawisko na karoserii pod odbojami klapy bagażnika. Odboje są bardzo twarde włąsciwie to chyba z plastiku a nie z gumy co jest dla mnie niezrozumiałe i są zakończone wypustkami co już kwalifikuje się pod debilizm- osoby która takie coś wymyśliła i osoby która kazała to zastosować w pojeździe. Jeszcze nie widziałem odbojów z twardego plastiku z ostrymi wypustkami na końcu. Jasne, że zaskutkowało to wydarciem lakieru aż do gołej blachy. Lepiej unikać takich sytuacji i lepiej zmieńcie sobie te odboje na coś innego, może jakąś gumkę na to. Bo w przyszłości może zacząć to rdzewieć, aczkolwiek niekoniecznie bo ta powierzchnia pracuje cały czas i jest osłonięta. Myślicie, że to kwalifikuje się do reklamacji? W końcu na perforację nadwozia jest jakaś długa gwarancja.

 

A tutaj fotki z sytuacji:

Zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym spróbował o ile to sa oryginały ,pewnie i tak coś wymyślą typu zaniedbana  regulacja mechanizmów klapy itd ale spróbować nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, to oryginalne, auto jeszcze na gwarancji, mam dopiero nieco ponad 80.000 km. Aczkolwiek nie łudzę się, że coś ugram. Lepiej niech inni posiadacze jakoś się zabezpieczą jeśli jeszcze nie zdrapało im lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...