Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Tylna wycieraczka


Domiss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszce jest pytanie w ktorym momnci ja wylaczysz. czasmi jest tak ze jak wylaczys ja pare stopni prze pozyzją strtowokoncowa to tam zostanie ale jesli wylaczasz wycieraczke w chwili gdy lezy poziomo i tak ci zostaje to znaczy ze cos jest nie tak .. co nie mam pojeca :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam k 11 93' wycieraqczka powinna wracac, zastanawia mnie jedynie czy nie wie ktoś jak ją przestawic zeby sie zatrzymywala na dole szyby a nie pionowo - tak jest orginalnie???

 

u mnie też wraca do pionu ale widziałam już kilka micr gdzie wycieraczki zostawały na dole. Też tak bym chciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też wraca do pionu ale widziałam już kilka micr gdzie wycieraczki zostawały na dole. Też tak bym chciała...

 

Bez rozbierania silniczka tylnej wycieraczki nie da się tego zrobić (czy rozbieranie coś da nie wiem, nie rozbierałem). Dzięki temu, że moja nie wraca wcale zauważyłem natomiast, że jest to regulowane w ten sposób, iż dopóki wycieraczka jest na niewłaściwym miejscu i jest włączona, to zwraca napięcie na trzecim kabelku (nazwijmy go kontrolnym), w miejscu spoczynkowym przez chwilę nie zwraca napięcia itd. Jak to jest dalej sterowane nie wiem...

 

Domyślam się natomiast, jaki jest powód tego, że moja wycieraczka nie wraca na swoje miejsce - zapewne podobny do tego, który powodował, że nie działało ogrzewanie tylnej szyby - okazało się, że jest połączone razem ze światłem stopu na tylnej szybie i włącza się po naciśnięciu hamulca. Nie wiem, kto łączył wiązkę elektryczną tylnej klapy z wiązką wychodzącą z auta, ale z pewnością jest to u mnie zrobione strasznie byle jak... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam k 11 93' wycieraqczka powinna wracac, zastanawia mnie jedynie czy nie wie ktoś jak ją przestawic zeby sie zatrzymywala na dole szyby a nie pionowo - tak jest orginalnie???

 

u mnie też wraca do pionu ale widziałam już kilka micr gdzie wycieraczki zostawały na dole. Też tak bym chciała...

 

W micrach do 2001 wycieraczka zostawała u góry

March,1994,green,5D,rear.jpg

po ostatnim lifcie zmieniono wycieraczke i zostaje na dole wyc8os.jpg

 

Mysle ze zmuszenie zeby zostawala tam na dole - zapewne da sie zrobic, sa magicy ktorzy stawiaja wycieraczke w pozycji pionowej podczas gdy w standardzie jest z boku. Tzn zamiast / lub jest | na tylnej szybie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede cos majstrował przy tylnej wycieraczce.... jak wyczaruje zeby zatrzymywała sie na dole to dam znac, ewentualnie opisze krok po kroku jak to zrobić - wydaje mi sie ze to jakaś pier**la.... zastanawialem sie dlaczego oni ja tak zrobili ze stoi - mozliwe zeby podczas gdzy auto stoi cala noc na śniegu wycieraczka sciagnie to co napadało, a jak lezy... moze by nie miala sily???!!!! :P :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że zdecydowanie obiektem moich westchnień jest wersja po lifcie... wycieraczka we właściwym miejscu, no i ten chromowany grill...

 

następna będzie taka... ;)

 

Martusia ale jak wycieraczka zostanie u Ciebie na dole to by Ci zasłoniła światło stopu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że zdecydowanie obiektem moich westchnień jest wersja po lifcie... wycieraczka we właściwym miejscu, no i ten chromowany grill...

 

następna będzie taka... ;)

 

Martusia ale jak wycieraczka zostanie u Ciebie na dole to by Ci zasłoniła światło stopu :D

 

tyż fakt...

 

faceci to potrafią pozbawić kobietę złudzeń... ;):lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że zdecydowanie obiektem moich westchnień jest wersja po lifcie... wycieraczka we właściwym miejscu, no i ten chromowany grill...

 

następna będzie taka... ;)

 

Martusia ale jak wycieraczka zostanie u Ciebie na dole to by Ci zasłoniła światło stopu :D

 

tyż fakt...

 

faceci to potrafią pozbawić kobietę złudzeń... ;):lol::lol:

 

a może się mylę.... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj wpadłem na to dlaczego zrobili"stojącą wycieraczkę tylnej szyby - otóż po to aby szyba nie odpadła :P

sSwoją drogą jeszc ze nic przy niej nie robilem , za zimno, jak tylko zrobie zeby zatrzymywala sie na dole to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...