Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cichy alarm t 30


lucas_mk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy ktoś z forumowiczów miał może taki problem, że po zamknięciu samochodu po kilku minutach minutach załącza się cichy alarm tj. miga przez chwile kierunkowskazami i tak kilka razy w ciagu godziny szkoda mi troszkę akumulatora więc myślę, że pora coś z tym zrobić (dodam że dzieje się tak tylko w okresie letnim i wiosennym:D- nie wiem co to ma za znaczenie ale mój Nissanek chyba woli zimę i protestuje:D) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz puszeczkę od alarmu w komorze silnika? może zacznij od wyłączenia i zobacz czy problem się powtórzy. Jak tak to będziesz mógł jedną rzecz z listy podejrzanych już sobie usunąć. Miałem podobnie z micrą k12. Jak to w tym magicznym samochodzie, usterka naprawiła się sama w niewiadomy sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpiąć akumulator na jakieś 10-20 min. Alarm powinien zrestartować ustawienia i może to rozwiąże problem. U mnie w T31 pomogło choć mi się czasem alarm włączał po otwarciu samochodu a nie po zamknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odlaczaniem aku juz próbowałem nie pomogło ale chyba tak jak kolega pisał wyłącze w ogóle alarm bo w sumie jest mi nie potrzebny. Ale zastanawiam się tylko nad tym ze może załącza się z powodu delikatnego pęknięcia na przedniej szybie. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyciągaj krańcówki od drzwi, klapy i maski - to takie cuś pod gumką w budzie auta. Przeczyść styki jakimś drobnym papierem ściernym i psiknij jakimś smarem (np. wd40). Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...