Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plastiki nadkola


edy24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam popękane nadkole pasażera należałoby je wymienić gdyż hałasują podczas jazdy, teraz moje pytanie na allegro znalazłem duża rozpiętość cen pomiędzy oryginałem używka około 200 zł. a nowym zamiennikiem za 70-90 zł. czy ktoś kupował taki zamiennik? 

czy może być jak z zamiennikiem gum stabilizatora ze było więcej problemów z tego typu niż to warte?

 

bo jak dla mnie osłona plastikowa to osłona plastikowa, i tak myślę że bez róznicy czy oryginał czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria mówi  "Tanio kupujesz , dwa razy kupujesz" 

Z zamiennikiem może być tak iż otwory będą trochę przesunięte ,forma niedokładnie spasowana ale w tym przypadku chyba Ty będziesz pionierem ?

Napisz do sprzedającego z jakiego tworzywa jest ten zamiennik ,czy taki jak w oryginale (sprawdź swój połamany) ?

To już dużo powie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się - przepraszam.

jaki model (marka) wycieraczek propnujecie?? bo długość 600 i 380, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się - przepraszam.

jaki model (marka) wycieraczek propnujecie?? bo długość 600 i 380, tak?

 

Ja kupiłem 2 tygodnie temu VALEO SILENCIO X-TRM. Numer wybity na wycieraczkach ten sam co na nissanowskich. Bezproblemowa wymiana trwała kilkanaście sekund. I ciekawostka. Wycieraczki wymieniłem dopiero pierwszy raz od nowości czyli po 4,5 roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...