Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] HAK


DINO

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PYTANKO DO POSIADACZY P11.144 ODNOSNIE HAKA. KONIEC SEZONU NA PŁYWANKO NO I CZAS JECHAĆ PO ŁAJBĘ A TU HAKA NIET U MIENIA. DZWONIŁEM DO JAKIEJŚ HURTOWNI TO POWIEDZIELI ZE DO TEGO MODELU TYLKO SERWIS BYŁEM CENA POWALA. ZNALAZŁEM HACZYSKO ZA 319 ZETA ALE NIE WIEM CZY BEDZIE PASIĆ. GOŚĆ TWIERDZI ŻE TO OD TEGO MODELU.

NO I JESZCZE JEDNO CZY TRZEBA CIĄĆ ZDERZAK CZY WYSTARCZY DZIURA ALBO MOŻE LECI POD ZDERZAKIEM

POZDRO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ciągam łejbę, ale P10 (a właściwie ciągałem)

kupiłem hak w Interpack

www.interpack.com.pl

mają najbliższy sklep:

AUTOCHEMIA

ul. 6 Dywizji Piechoty 3, tel. 352 72 78

Koszalin

za swój (dedykowany do primki) zapłaciłem 350pln (montaż gratis)

na hasło "Żółty telefon" dają 10% zniżki (ale chyba tylko w sklepie firmowym)

ma zdejmowalną końcówkę - polecam - jest całkiem OK

 

pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazek to ty znasz teren popytaj a jak będzie dobra firma i cena to w paździertniku zakładam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos haka i oswietlenia przyczepy to czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego zawsze swieci mi sie swiatlo przeciwmgielne w przyczepie? hak mam seryjnie montowany, na przegladzie tez gosc sprawdzal i nic nie mowil, a jaka bym przyczepe nie podczepial to przeciwmgielne sie swieci, czy to tak ma byc? przeciez to bez sensu! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK NA AUCIE SPOKO TO MASZ W PRZYCZEPIE COŚ POROBIONE MOŻE JAK KTOŚ ZAKŁADAŁ INSTALACJĘ TO POŁĄCZYŁ POZYCJĘ Z PRZECIWMGIELNYM :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dino a w zamosciu pytałeś czy szukałeś firm które zakładają haki :?: moze cos trafisz w przystępnej cenie :wink:

 

 

witam chce sobie zamontowac hak do swojego kombi ,bo mam do kupienia hak od sedana i w zwiazku z tym mam pytanko czy HAK OD P11.144 SEDAN PO LIFCIE BEDZIE PASOWAŁ DO MOJEGO P11.144 KOMBI ????

 

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...