Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciąganie radia Panasonic.


BunceR

Rekomendowane odpowiedzi

jaki to model? zapewne należy coś wsunąć po bokach i odblokować zaczepy,

ja u siebie np wsuwam tyrtytkę taką  grubszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć jaki jest to model, ale jedynie jak wyciągnę się dowiem. Od przodu nic nie widać ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych modelach samochodów da się wsadzić rękę jakoś bokiem, tak, żeby pomacać i wypchnąć radio od tyłu - dwa/trzy razy wyciągałem w ten sposób radia, zamiast "wyjmaków" używając własnej ręki, od spodu, raz do tego odkręciłem jakiś plastik, który stał mi na drodze :D Na "Soniaki" działało ;) możesz też wtedy wsadzić np telefon z aparatem od tyłu radia i zrobić fotę "od kuchni" tego mocowania, wtedy zobaczysz jak go odbezpieczyć, żeby wyszło.

 

 

P.S. A nad tym przyciskiem po prawej stronie, który służy do ściągania panelu, jest taka mała dziurka - co to jest? próbowałeś tam wsadzić jakiegoś gwoździka/drut? strzelam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo odkręć całą maskownice i po sprawie, może radio jest bez kieszeni wsadzone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyciągnąć ten panel (połamać kilka zatrzasków), ale niestety nic tam "ciekawego" nie było. Może i bez zabezpieczeń włożone :o Jak się dostać od tyłu radia? Ta dziurka służy do odblokowywania kaset czy coś takiego.

 

Jeszcze jedno pytanko odnośnie złącza. Jeżeli mam w im tego nieoryginalnego Panasonic'a to czy może mieć złącze ISO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...