Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Wp12] mozliwosc sluchania muzyki przez MP3 ?


Rudachi83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Rok czasu meczarni.. ze zmienianiem plyt. Szlag mnie juz jasny trafia, z iloscia plyt w aucie. 

Jakie mamy mozliwosci wpiecia innego sprzetu w naszych autach ? (chodzi mi o primere P12/WP12)

Czy jakies mp3 pod radio wchodzi w gre ? 

Czy firmy zajmujace sie car audio sa w stanie nam cos poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie transmiter FM coś koło 50 zł, i nie będziesz miał problemu z płytami. Podłączasz go pod zapalniczkę ustawiasz fale radiowe takie same w radiu i w transmiterze, podpinasz USB z muzyką i działasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym, jednak sporo osob narzeka na jakos muzyki... 50zl nie majatek, a moze rzeczywiscie sprawdze.

Napisalem wczoraj do firmy ktora znajduje sie niedaleko mnie, z pytaniem o montaz jakiegos urzadzenia.

Moga zamontowac mi emulator zmieniarki, z ktorego moglbym puszczac pliki mp3. Jednak koszt emulatora 540zl a montaz 50zl. Szkoda ze drogo, skusilbym sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja ostatnio montowalem w swojej P12 radio cd/mp3 i skrzynie basowa za montaz zaplacilem 350zl, ale nie mam nawigacji to podobno latwiej polaczyc, P12 chyba w niektorych wersjach mialy oryginalne zmieniarki cd poszukaj na allegro, bo widzialem kiedys ze cos takiego bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chińskie to i jakośc kiepska. Kup sobie peyinga albo coś innego markowego i będzie hulac ! Ja korzystam i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam emulator może i drogo ale nie ma nic za darmo. Mam możliwość zmiany utworów z kierownicy, a tego nie da Ci żaden transmiter.Montaż to tez nie problem. Sam to zrobisz w 2 godziny. Potrzeba tylko trochę zdolności manualnych i już sluchasz mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem u siebie na poczatku taki tanszy transmiter to po jakims czasie jak bralem glosniej to wcinalo mi sie to trzeszczenie z fal radiowych, bo nie da sie ustawic na radiu zeby cisza byla zawsze bedzie jakies pierdzenie i trzeszczenie slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...