Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wachacz przedni , końcówki drążków, gdzie i jakie kupić? t30


ChemicalR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jakiej firmy lub gdzie polecacie zakup przedniego wachacza (prawy)? Na allegro sporo tego jest i różnica cenowa jest spora. Firm SRL, Teknorot... itp  Przy okazji to samo pytanie mam odnośnie końcówek drążków kierowniczych :)

 

Na forum żadnych info nie znalazłem (jedynie trafiałem na sporo usuniętych tematów przez wyszukiwarke google).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu chcesz wymienić cały wahacz? nie taniej same tuleje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu chcesz wymienić cały wahacz? nie taniej same tuleje? 

 

Chodzi dokładnie o sam sworzeń wachacza, on jest razem z wachaczem tak? Czy jednak da się go oddzielnie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak by sworzeń wymienić, trzeba cały wahacz ... ja jaką podróbę kupiłem, już nie pamiętam jaką, ale działa już 2 rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamato nie są złe, wymieniałem tulejkę ( ta duża ) w wahaczu i w porównaniu z oryginalną z najtańszego whacza na allegro jaki kupiłem rok wcześniej wygląda duuużo solidniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w poliuretanowe tuleje wahacza. Montujesz raz i spokój. Ceny bardzo podobne do zamienników. Jest możliwość wykonania na zamówienie. Polecam producenta Deuter z Olkusza.

 

Mój Pathfinder ma już wszystkie tuleje z poliuretanu. Poprzedni mój samochód (Pajero Pinin) przejechał 6 lat na poliuretanie bez wymian i problemów. Teściowa w Hondzie ma już 7 rok założony poliuretan i żadnych luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed tym samym dylematem. Teraz przy przebiegu 212 tyś pojawiły się stuki z prawej strony i wyszło że trzeba wymienić wahacz dolny. Opinie o firmach są różne, ja prawdopodobnie wybiorę Teknorot, ponieważ chcę wymienić także z 2 strony, a różnica w cenie Yamato a Teknorot sięga 275/szt. Może ktoś poleci jakiś tani sklep interentowy?

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...