Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamykanie szyb automatyczne


Glorusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w t30 mozna ustawic automatyczne zamykanie szyb z pilota czy cos? Bo by mi sie przydala taka opcja

Druga sprawa czy jak wymienie radio na takie z usb to sterowanie z kierownicy bedzie dzialalo?

Trzecia sprawa kupujecie gdzies filtry i oleje online? Potrzebuje castrol 5w40 z filtrem oleju powietrza i paliwa, filtrony dobre czy lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 potrzebny jest moduł, który obsługuje taką funkcję - pewny nie jestem ale raczej nie ma takiej funkcji w standardzie. Niektóre alarmy to mają

 

ad2 samo z siebie - nie, ale jest to możliwe po dokupieniu i zamontowaniu dodatkowego modułu. Jest odpowiedni temat, gdzie możesz poczytać o tym urządzeniu ;)

 

ad3 a) w necie jest ździebko taniej, lecz jak doliczysz przesyłkę to wychodzi drożej niż w sklepie ;) 

ad3 B) ja uważam, że filtron to dobre rozwiązanie ;) , a castrol - średnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa z tym radiem trzeba bedzie chyba transmitter kupic, a co do castrola to wydaje mi sie ze na nim autko chodzi dobrze, stosowane od kilku lat mysle ze nie ma sensu zmieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...