Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary bagażnika QQ2


Mondeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów Nissana.

Rozważam zakup QQ2 ze względu na przewóz psa w bagażniku. Pies jest duży, ma 75cm w kłębie, jak pochyli głowę to w moim Mondeo (wysokość bagażnika 85cm) jest bardzo słabo z przestrzenią dla niego. 

Nie znalazłem w Internecie wymiarów bagażnika w QQ. Może ktoś zmierzyć wysokość otworu załadunkowego i samej wysokości bagażnika? Bardzo by mi się przydała taka informacja od osób, które użytkują ten ładny samochód.

 

Liczę, że QQ ma ok. 90-95cm :)

Alternatywnie zostaji mi coś z rodziny Berlingo/Partner/Kangoo - tam jest spokojnie 110cm :)

 

Tyle, że QQ to najładniejsze uterenowione auto miejskie, szczególnie za tą cenę :) sensowny model kosztuje 80k zł, Kuga niestety 20k zł więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tutaj go nie zmieścisz... wysokosć 68cm , ewentualnie jak zdemontujesz podwójną podłogę to zyskujesz dodatkowe 9cm. Ale i tak nie masz prostego odcinka podsufitówki , bo szyba tylnej klapy od razu jest pochylona tam gdzie kończą się fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romeo, dzięki wielkie da cenne informacje. Niestety, QQ będzie cieszył ale jedynie moje oko. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość crossoverów, suv-ów przez ściętą klapę bagażnika ma bardzo ograniczony załadunek. Dziś chciałem przewieźć 4 krzesła z Jysk i miałem kłopot, ale po złożeniu siedzeń (podwójnego) udało się. Trzeba uważać na szybę, bo przez to nie jest kombi i można rozbić szybę wystającym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...