Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Popielniczka


M@reS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów....

Zaczynam przygodę z następnym Nissanem po P11 (Primera GT)

Zakupiłem Notka z 2008r 1.6 wersja Tekna.....i mam pytanie, gdzie jest tutaj popielniczka :) ??

Nie palę więc mi to nie przeszkadza ale sam fakt jej braku to zaskoczenie :)

Gniazda 12V są i to kolka ale nie ma zapalniczki i popielniczki :)

Czy to też wersja wyposażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów....

Zaczynam przygodę z następnym Nissanem po P11 (Primera GT)

Zakupiłem Notka z 2008r 1.6 wersja Tekna.....i mam pytanie, gdzie jest tutaj popielniczka :) ??

Nie palę więc mi to nie przeszkadza ale sam fakt jej braku to zaskoczenie :)

Gniazda 12V są i to kolka ale nie ma zapalniczki i popielniczki :)

Czy to też wersja wyposażenia ?

Tylko taki problem,To gratuluję udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest OK więc tylko takie zapytanie :)........w sumie to tylko samochód i zawsze coś się popsuje :)

 

A co do szukajki to faktycznie po przeczytaniu kilku stron tematów (bo zawsze od tego zaczynam) nie doczytałem się nigdzie o popielniczce :) więc zaryzykowałem a tu ZONK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zmierzyć średnicę otworu w konsoli środkowej i poszukać czegoś pasującego na allegro

Nic nie chcę szukać "innego"  bo jak pisałem nie palę i nie potrzebuję tego gadżetu :) Ale brak jego mnie zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że odbiegnę od tematu - ale ...M@reS - błagam! Zmień zdjęcie w avatarze  :wacko:

:D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie, by drobne przedmioty typu klucze np. nie grzechotały o plastik (co jest wysoce denerwujące) wyciąłem, po uprzednim wykonaniu szablonu, wkładki z tzw. dermy skóropodobnej zamszowej. Łatwo wyczyścić i nie grzechocze. Wkładki zastosowałem zarówno w miejscu przeznaczonym na popielniczkę jak i we wnęce koło hamulca ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że odbiegnę od tematu - ale ...M@reS - błagam! Zmień zdjęcie w avatarze  :wacko:

Masz w 100% rację - obrzydliwe!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawiec..... chyba przegapiłeś to co było przed czerwonymi okularami , a po obrzydliwcu z glutami.... Ale nie masz czego żałować ;)

M@res ma osobiwe poczucie humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...