Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CB Radio


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tak jak w temacie.

Czy ktoś w J11 ma zamontowane Cb. Jak to najlepiej zrobić aby nic nie uszkodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w J10 mam Lafayette Venus. To radyjko zamontujesz praktycznie wszędzie, bo całe radio mieści się w "gruszce", a centralkę możesz zamontować nawet w bagażniku. Choć powiem Ci szczerze, że dwa miesiące temu kupiłem terminal Yanosik i lepiej się sprawdza niż CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Yanosik jest dużo lepszy. Od kiedy go mam cb rdzewieje w bagażniku. Wkurzalo mnie ze nie było informacji o korkach ale teraz juz jest wiec cb nie ma racji bytu (przynajmniej u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jak w temacie.

Czy ktoś w J11 ma zamontowane Cb. Jak to najlepiej zrobić aby nic nie uszkodzić.

Ja cb zamontowałem w schowku podłokietnika idealnie tam pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cb zamontowałem w schowku podłokietnika idealnie tam pasuje. 

Dzięki za info.

Radio jest już w podłokietniku. Dlaczego  wcześniej na to nie wpadłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamówiłem dodatkową półkę-szufladę pod siedzenie pasażera i tam głównie moje CB jeździ a gruszka wyprowadzona jest przy hamulcu ręcznym. Początkowo wyjmowałem je i wciskałem przy siedzeniu pasażera, ale ponieważ mało gadam a więcej słucham więc nie muszę obsługiwać radia podczas jazdy i od pewnego czasu jest na stałe w tej szufladce. Radio President Johnny III, antena Sirio Triflex podmieniona z fabryczną Nissana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cb zbiera zakłócenia jak podłącze kamerkę, cb podpięte jest do gniazda w podłokietniku a kamerka w konsoli centralnej . Sprawdzałem w innym aucie żadnych zakłóceń nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za info.

Radio jest już w podłokietniku. Dlaczego  wcześniej na to nie wpadłem .

 

Ja zamówiłem dodatkową półkę-szufladę pod siedzenie pasażera i tam głównie moje CB jeździ a gruszka wyprowadzona jest przy hamulcu ręcznym. Początkowo wyjmowałem je i wciskałem przy siedzeniu pasażera, ale ponieważ mało gadam a więcej słucham więc nie muszę obsługiwać radia podczas jazdy i od pewnego czasu jest na stałe w tej szufladce. Radio President Johnny III, antena Sirio Triflex podmieniona z fabryczną Nissana.

Pozdrawiam

Witam.

Jaka cena tej półeczki ???

Edytowane przez joker149
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może komu się przyda, tak zamontowałem CB- Radio u siebie w samochodzie:

 

ea29ca4e6ea9bfd3med.jpg

 

9353699ee232fdf1med.jpg

 

74dac5e45bb8f619med.jpg\

 

a443c288a2eea95amed.jpg

 

A na taką Podkładkę Antypoślizgową jest radio przymocowane:

 

769a705fae3bcebcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ten terminal Yanosika ? Można prosić o więcej informacji.

 

Mniej więcej coś takiego:

 

7fe57b8790965a42gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie :)

 

Możesz kupić dedykowane urządzenie + abonament roczny za transmisję danych, to co ma Michalmiko kosztuje 400zł + 100zł rocznie.

Więcej informacji tutaj: http://yanosik.pl/sklep/index.php?route=product/category&path=61

 

Yanosika możesz też zainstalować w smartfonie i wtedy korzystasz za darmo z reklamami - to chyba najlepszy sposób aby sprawdzić czy warto :)

Warto dodać że Yanosik działa tylko w PL.

Edytowane przez resket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...