Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiałem się czujników,zdemontowane miesiąc temu i leżały w szufladzie.Dzisiaj założone i sygnał,że czujniki się aktywują.

Po przejechaniu może 7km zaczęły wskakiwać jeden po drugim:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że będziemy mieć teraz takie same fele na lato ;) ? Na zimę zostawiasz te co teraz miałeś , to były oryginalne 17`stki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zime 17.

Ale.Co stwierdziłem.Mam letniaki 17" drugi sezon.Przekulane na nich 20tys km.Opony GoodYear eficientgrip.Po tych 20tys zostało na tych siedemnastkach ok 6mm bieżnika.Bardzo szybko się ścierają,a nie jeżdżę agresywnie.Praktycznie,gdybym dojeździł do zmiany na zimówki to przyszły letni sezon byłby ostatnim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiejsze opony tak robią mają się szybko ścierać, abyś szybko kupił następny komplet  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba na szybko będę potrzebować (w miarę rozsądne cenowo) poprzeczki na relingi i pasujące do tego typu bagażniki na 2a rowery (dziecięce  6 i 9 lat

- jeśli to jakaś różnica)
Macie jakieś gotowe pasujące do J11 co nie trzeba przycinac i zwykły zjadacz chleba może je założyć szybko i sprawnie bo nigdy nie miałem takiego ustrojstwa  - producen, model i cena przybliżona będę bardzo wdzięczny 


wyszukałem ze chyba najlepsiejsze bagażnik bazowy to będzie Aguri  - montował to ktos? (czy to jest już gotowy wymiar czy trzeba coś przycinać)

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wczoraj podczas polerowania zauważyłem rysy które mi ktoś zrobił swoimi drzwiami od auta...te listwy niestety by tutaj nie pomogły bo mam ryski znacznie powyżej miejsca ich montarzu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy to tylko dla dekoracji,niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponieważ trwają wakacje i na forum "mały ruch", to żeby was rozruszać zarzucę temat: pokrowce na siedzenia.

Ciekaw jestem waszych opinii i doświadczeń.

Wg mnie, osoby posiadającej potomstwo w wieku wczesnoszkolnym, pokrowce pozwalają czasem uniknąć brzydkich plam i zabrudzeń.

Argumentem na nie są oczywiście wątpliwe doznania estetyczne - chociaż spotkałem parę razy fajnie dopasowane i całkiem dobrze wyglądające pokrowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słitaśny pokrowiec na kierę.

Ooo taki przykładowo... :D

 

 

Podoba mi sie ta dodatkowa informacje -ktora strona lewa, ktora prawa :D

 

A co do pokrowcow, to w Indiach bardzo czesto jezdzilem samochodami w ktorych po wielu latach uzytkowania wciaz byly pokrowce -te fabryczne :D i to nie jest zart.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorek jak pokrowce to mam teraz Kegla Practikal i jestem bardzo zadowolony z nich ;-)http://www.pokrowce.com.pl/p1-pokrowce-samochodowe-practical-na-przednie-fotele-art156.html

 

Teraz czyszczenie siedzeń po moich brudasach to bajka;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ trwają wakacje i na forum "mały ruch", to żeby was rozruszać zarzucę temat: pokrowce na siedzenia.

Ciekaw jestem waszych opinii i doświadczeń.

Wg mnie, osoby posiadającej potomstwo w wieku wczesnoszkolnym, pokrowce pozwalają czasem uniknąć brzydkich plam i zabrudzeń.

Argumentem na nie są oczywiście wątpliwe doznania estetyczne - chociaż spotkałem parę razy fajnie dopasowane i całkiem dobrze wyglądające pokrowce.

 

Mialem ten sam problem z jasnoszarymi siedzeniami w poprzednim aucie. Mycie, pranie, tarcie, w koncu zaczelo sie to wszystko strzepic. Dlatego QQ zamowilem ze skorzana tapicerka i problem zniknal, teraz wystarczy tylko przetrzec chusteczka nawilzana do skory i sladu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to :D


Tylko ,że doczytałem,że oni nie są producentem,a jedynie dają jakby swoją gwarancję na działanie tego modułu,a więc chińszczyzna??? za blisko 100 ojro!?

U chinoli cena to ok 30 zielonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczej instrukcja połączona ,demontażu boczku i przyciemniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomyslalem sobie cos. Obraz z kamerek jest jaki jest. Delikatnie mowiac- moglby byc lepszy. Ktos wie czym jest to spowodowane? Jakoscia kamer czy wyswietlacza? Jesli kamer. To moze daloby by sie je wymienic na inne- lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...