Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieer ,widziałem je w naturze,wyglądają okropnie.Przynajmniej mam takie o nich zdanie.

Klepa! Super! To jest nowość,bo tego kształtu nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi przyszła taka listwa - jak wrócę z pracy to zamontuję. :) Jakoś z tego całego chromowanego srebra ten mały dodatek najbardziej mi się podoba. No może jeszcze pampersy pod zderzaki ale puki co cena jest zabojcza

01%5B866%5D.jpg?t=1451989362357

 

A tak przy okazji mam do sprzedania listwę-nakładkę grilla w zderzaku przednim, listwę kupiłem wcześniej zanim odebrałem od

dealer samochód. Przy odbiorze samochodu dealer dał gratis tą samą listwę, wiec mam jedną do sprzedania.

 

b84fc409b31a7eafmed.jpg

dc3e16a853309d2bmed.jpg

922ee0c6e21c86camed.jpg

 

Listwa jest nowa nigdy nie była używana,

Materiał: stal szlachetna, polerowana

Sposób montażu: taśma dwustronna

Cena z przesyłką: 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieer ,widziałem je w naturze,wyglądają okropnie.Przynajmniej mam takie o nich zdanie.

 

No zobacz - a tak kozacko na zdjeciach wygladają :)

Do listwy na przedni zderzak - gril nie mam zastrzeżeń Bardzo dobrze pasowała, mocno sie przykleiła i fajnie wyglada, ale boki może i tandetne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladają jakbyś kawałki płaskich blach dokleił


Te które pokazał Klepa są już OK! Chociaż i tak do oryginału kształtem się nie zbliżaja.Ostatnio jak byłem w salonie to widziałem właśnie takie równe na Qashqaiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sa przestrzenne wiec byc moze trochę beda chronić drzwi przed obiciem.

Mogles zdjecie zrobić w salonie bo sam jestem ciekaw jak orginaly wygladaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dziś przyszła z Alibabki mata antypoślizgowa wielkości ok 7'' tableta i musze powiedzieć że pełna profeska, bardzo dobre wykonanie, nie ma sie do czego doczepić i nawet nie śmierdzi :) jak na razie pozostaje polecić, cena 2.53 USD. Link: http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-car-anti-skid-cellphone-mat-non-slip-mat-for-nissan-qashqai-juke-x-trail/32488736495.html

post-95109-0-40175000-1453498430_thumb.jpg

post-95109-0-58662100-1453498440_thumb.jpg

post-95109-0-77735600-1453498452_thumb.jpg

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna. Super wygląda a jak jeszcze nie śmierdzi to nic tylko kupować. Ile na nią czekałem?

 Czekałem dosyć długo bo ok. 2 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie jeszcze dłuższa wysyłka , bo w Chinach na przełomie stycznia i lutego mają święta , po naszym nowym roku u nich zawsze jest przerwa :(


Ja już czekam na 3 pierdoły około 2 miesięcy .....i boję się czy kontener z pierdołami nie wpadł im do oceanu :)  i mogę się nie doczekać ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peceq- co to za podkladka? Do czego?

Taka uniwersalna, w zadne miejsce idealnie nie pasuje :) jesli o to chodzi

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Teraz będzie jeszcze dłuższa wysyłka , bo w Chinach na przełomie stycznia i lutego mają święta , po naszym nowym roku u nich zawsze jest przerwa :(

 

Ja już czekam na 3 pierdoły około 2 miesięcy .....i boję się czy kontener z pierdołami nie wpadł im do oceanu :) i mogę się nie doczekać !

Jak na alibabce to otworzysz spór i kase powinni zwrócić

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na alibabce to otworzysz spór i kase powinni zwrócić

 

 

Wiem , wiem , ale zostało jeszcze trzy dni do końca i wtedy się upomnę przed końcem czasu .

 

Swego czasu dostałem w prezencie od jakiegoś sprzedawcy 5 gumowych podkładek z silikonu pod smartfona , dwie czarne i trzy przezroczyste , przykłada je się w ekstremalnej pozycji do np, szyby czyli pionowo lub zwis pod ujemnym kątem , do tego przykładamy telefon i NIE MA PRAWA ODPAŚĆ  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem , ale zostało jeszcze trzy dni do końca i wtedy się upomnę przed końcem czasu .

 

Swego czasu dostałem w prezencie od jakiegoś sprzedawcy 5 gumowych podkładek z silikonu pod smartfona , dwie czarne i trzy przezroczyste , przykłada je się w ekstremalnej pozycji do np, szyby czyli pionowo lub zwis pod ujemnym kątem , do tego przykładamy telefon i NIE MA PRAWA ODPAŚĆ :)

Poka poka

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go zamiar kupić. Oglądałem już taki na QQ J10, właściciel auta był zadowolony z bagażnika ale twierdzi że pomimo kształtu skrzydła śwista podczas jazdy. Gdy nie używany to przerzuca obie belki na tył relingów, podobno pomaga na hałas.

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupiłem coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/Luminous-car-Ignition-Key-ring-For-Nissan-Teana-X-Trail-Qashqai-Livina-Sylphy-Tiida-Sunny-March/32376785164.html

 

Musiałem tylko wyrzucić ten metalowy element bo mój chiński scyzoryk nie wchodził do końca. Takto wygląda

post-95109-36317_thumb.jpg

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go zamiar kupić. Oglądałem już taki na QQ J10, właściciel auta był zadowolony z bagażnika ale twierdzi że pomimo kształtu skrzydła śwista podczas jazdy. Gdy nie używany to przerzuca obie belki na tył relingów, podobno pomaga na hałas.

 

Ja mam zamiar w najbliższym czasie podjechać i założyć przed kupnem. jedyny minus taki, że narty bez boksu trzeba kłaść wiązaniami do góry, bo nie wejdą do dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjeciu widać,że oparcia są bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w pokazanej wersji z zestawem naprawczym jest inaczej ukształtowany ten próg przed siedzeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten próg-belka jest przykręcany.dawała by coś taka zmiana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

działa, półki się trzymają - faktycznie sprytne i może się przydać.

 

Potwierdzam. Działa. 

 

Kupiłem, założyłem i za tą kasę rewelacja, nawet przy szklanym dachu. Przy 140 ok. z uchwytami na narty. Oczywiście, jeżeli założymy wszystkie uszczelki. Bo bez nich przy 60 km/h mamy "gwizdek czajnika" tuż nad głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...