Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ,nie,akurat nie chodzi mi o tego sprzedawcę ,ale o zestaw.Tak go zachwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz na myśli pletwe na dachu?

A to wersja v2 płetwy? Czyli czy obsluguje w pelni DAB+ czy wciaz po staremu?

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu inwestowania w obecna wersje pletwy skoto nie obsługuje DABa. Jak juz ktos bardzo bedzie taka chcial miec to niech zainwestuje w pletwie na alibaba.com -ta sama funkcjonalnosc a kilkukrotnie taniej.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu inwestowania w obecna wersje pletwy skoto nie obsługuje DABa. Jak juz ktos bardzo bedzie taka chcial miec to niech zainwestuje w pletwie na alibaba.com -ta sama funkcjonalnosc a kilkukrotnie taniej.

 a możesz dać konkretnego linka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką antenę. Wygląda bardzo dobrze i dobrze się trzyma.

Tym nie mniej siła sygnału jest znacznie słabsza niż z bata.

W mieście daje rade ale w trasie juz gubi słabsze stacje.

Jak Ci zależy na mocnym sygnale to musisz wyjąć radio i wstawić wzmacniacz pomiędzy anteną a radiem.

 

Tak przy okazji - antena do DAB nie różni się zasadniczo od analogowej.

Ta płetwa także odbiera DAB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak Ci zależy na mocnym sygnale to musisz wyjąć radio i wstawić wzmacniacz pomiędzy anteną a radiem.  Ta płetwa także odbiera DAB.

Różne różniste w kształcie grzyba i kuliste :) 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151005120832&SearchText=car+antenna+amplifier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mnie przyszly wlasnie do domu zamowione snioegowe lancuchy tekstylne Michelin Easy Grip -rozmiat T13. Zima mi teraz nie straszna :)

A to nawet maly test znaleziony na youtube w ludzkim jezyku:

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje przedniej i tylnej nakladki stylizujacej zderzak (pampers) tylko nie w aso- cos tanszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji mycia Qq zauważyłem spore wgniecenie w siatce chroniącej chłodnicę. Nie pamiętam, żebym czymś oberwał ale uderzenie musiało być dość mocne, bo siatka w miarę gruba i sztywna. Nie chcę myśleć, jak wyglądałaby chłodnica po takiej przygodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dodatkową siatkę w zderzaku?

Moja chłodnica już jest trochę poobijana. Widocznie dostała parę razy jakimiś trutniami latającymi w kaskach. :D

Ale póki nie dostanie jakimś bocianem, to chyba będzie żyła. :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na siatkę tuningową.Źle się dzieje w państwie Duńskim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Macie w swoich Kaśkach J10 chlapacze, chcialem zobaczyć jak to wygląda z boku auta, jesteście zadowoleni ? proszę o zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy montowaliście w QQ może jakieś nakładki na progi, folie ochronne... lub podobne z tyłu? Możecie cos polecić?

Mam dwóch małych chłopaków, którzy wysiadając z auta skaczą po progach...aż nie mogę na to patrzeć.

 

dzięki, będe wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam folię, którą kupiłem celem zamontowania na progach, bo też mam dwóch "skaczących z progu".

W rezultacie nie zamontowałem do dziś. :P

Pewnie niedługo Tobie też przejdzie ta nadmierna obawa o tę kupkę żelastwa na kołach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewko,osłony na progi dostałem w serwisie razem z samochodem.W przypadku Twoich komandosów potrzebne by były takie,które sięgałyby na zagięcie zewnętrzne progu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojej teściowej zagięcie musiałoby być aż na wysokość klamki. :D

W sumie jakaś zjeżdżalnia wprost z fotela by się przydała (i wciągarka w drugą stronę). :P

No i bym zapomniał - hamulec na drzwiach rodem z klatki schodowej, zapobiegający pierdyknięciu drzwiami.

Choć muszę przyznać, że wypracowałem już pewien nawyk. Gdy teściowa zamyka drzwi, to ja szybko otwieram moje okno. W przeciwnym wypadku zmiana ciśnienia przy pierdyknięciu przez nią drzwiami mogłaby urwać mi głowę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...