Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ciekawostki o t30


karibox1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie-ciekawostka dlaczego wnętrze bagażnika jest takie śliskie i z czego jest zrobione? Kto wie?


i od razu drugie czy w t30 były xenony w anglikach?

 

i od razu trzecie: czy zagłówki w t30 są aktywne tzn idą do przodu w razie kolizji?

 

Czy środki zewnętrznej części tapicerki foteli odpychają wodę (ala repelent) ?

 

I to niepewne ale w ilu kolorach wychodził t30?

 

kto odpowie plus

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 U mnie juz nie jest sliskie, bo wyscielilem sobie wykladzina z guma na spodzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 U mnie juz nie jest sliskie, bo wyscielilem sobie wykladzina z guma na spodzie ;-)

ja mam plastikową wannę oryginał z laguny kombi 2

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wozic browar bez kratki, czyli na "luzno" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na zachęte dodam pytanie jak wozić browar by nie latał w bagażniku (oryginał pomysł Nissana)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w beczce 50 l.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w beczce 50 l.

Niestety nie Kolego "Storm": oto odpowiedź Nisssana: zamiast tej zielonej torby z jasną rączką - WIEDZIELIŚCIE?

post-58920-0-97794500-1404083021_thumb.jpg

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj ze moj pomysl byl dobry, a w tej siatce mozna wozic luzem karpie na wigilie :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj ze moj pomysl byl dobry, a w tej siatce mozna wozic luzem karpie na wigilie :-) .

Pomysł był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZI:

Pytanie-ciekawostka dlaczego wnętrze bagażnika jest takie śliskie i z czego jest zrobione? Kto wie? Jest to włókno szklane i jest śliskie bo można je szybko wyjąć i umyć wodą


i od razu drugie czy w t30 były xenony w anglikach? nie było

 

i od razu trzecie: czy zagłówki w t30 są aktywne tzn idą do przodu w razie kolizji? tak są

 

Czy środki zewnętrznej części tapicerki foteli odpychają wodę (ala repelent) ? tak woda się tego nie trzyma, spływa po nich

 

I to niepewne ale w ilu kolorach wychodził t30? 7 kolorów i nie było niebieskiego tego co to ostatnio ktoś chciał kupić.

 

kto odpowie plus

Edytowane przez karibox1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japoni T-30 miały oficjalnie niebieski kolor i xenony (bez spryskiwaczy). Wersje japońskie mają kierownicę po tej samej stronie co angielskie, więc jest duże prawdopodobieństwo że to wyposażenie mogło być dostępne na wyspach.

 

http://autowini.com/ar/Cars/Used-Nissan-X+Trail-RHD-2004~2006/car-search.do?i_sIndexVal=abcdj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kari-odpowiedziales, wiec "+" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karibox jak to możliwe, że nie było niebieskiego co to ostatnio ktoś chciał go kupić jak mój jest właśnie w takim granacie kupiony w Polskim salonie na wiosnę 2005? Rozumiem, że przyjechał biały i na wyraźną wolę kupującego go szybko pomalowali? ;)

 

rzeczywiście sprawa jest ciekawa bo np. tutaj granatowego nie ma --> http://www.nissanlac.com/en/web/models/X-TRAIL(T30)/Colors%20and%20Trims/color.htm

Edytowane przez Szmiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karibox jak to możliwe, że nie było niebieskiego co to ostatnio ktoś chciał go kupić jak mój jest właśnie w takim granacie kupiony w Polskim salonie na wiosnę 2005? Rozumiem, że przyjechał biały i na wyraźną wolę kupującego go szybko pomalowali? ;)

 

rzeczywiście sprawa jest ciekawa bo np. tutaj granatowego nie ma --> http://www.nissanlac.com/en/web/models/X-TRAIL(T30)/Colors%20and%20Trims/color.htm

Może po lifcie dali więcej barw. Może były przemalowane w fabryce po gradzie. Może kupiłeś przemalowanego. Może można było poprosić o inny kolor. Może się nie sprzedawały i NP postanowiło sprawdzić czy to chodzi o kolor i dali niebieskie. Ale generalnie nie było.

 

Moje zagadki są właśnie z tej stronki:}

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Moje zagadki są właśnie z tej stronki:}

 

Ale w prawym dolnym rogu strony jest wyraźnie napisane, że jest to oferta na Amerykę Łacińską i Karaiby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w prawym dolnym rogu strony jest wyraźnie napisane, że jest to oferta na Amerykę Łacińską i Karaiby.

Moja stronka obejmowała też Europę. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem niebieskiego X-a na B-2 w Donauworth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz mojego w Polsce to widziałem już kilka. Kilka nawet w identycznej specyfikacji. Stąd moje zdziwienie. Do faktury zakupu mam katalog/broszurę załączono z tamtych lat to w wolnej chwili zobaczę jakie oferowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz mojego w Polsce to widziałem już kilka. Kilka nawet w identycznej specyfikacji. Stąd moje zdziwienie. Do faktury zakupu mam katalog/broszurę załączono z tamtych lat to w wolnej chwili zobaczę jakie oferowali. 

O ja tez przejrzę katalogi w wolnej chwili.

Okazuje się, że w skórze wychodziły dwa rodzaje foteli przednich. Ośmiopozycyjne i czteropozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja tez przejrzę katalogi w wolnej chwili.

Okazuje się, że w skórze wychodziły dwa rodzaje foteli przednich. Ośmiopozycyjne i czteropozycyjne.

z tymi fotelami to nie będzie tak że kierowcy to ten osmio a pasażera cztero? Codzi o regulację. Pasażer ma pochylenie oparcia i przód tył - razem 4. Kierowca ma dodatkowo fotel góra/dół i pocylenie siedziska - co daje 8.

Ofkoz z elektryczną regulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego wynika, że dodali na koniec w celu uatrakcyjnienia, czyli łącznie 8 barw. Kowal plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiekcopper ma taki kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...