Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana napędu DVD(navi) uruchomienie panelu P12 2002


maciej1387

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Popsułem w swojej primerce napęd DVD (navi). Przedlift 28330

Musze go wymienić bo lato już mamy a sterowania klimą brak i wieje okrutnie, na razie wyciągam bezpiecznik ale jest to niewygodne że tak powiem :) no i niema radia. Wiem że niema opcji reanimacji tego co mam więc musze kupić drugie

Mam do kolegów kilka pytań:

1. jest dostępnych klika modeli w/w napędu czym zasadniczo się różnią.(np mój to 28330)

2. czy zastosowanie dvd z modelu poliftowego będzie pasowało i uruchomie interesujące mnie rzeczy( poza plastikiem przednim, ten nie będzie pasował ale to inna bajka)

3. po zmianie musze zakodować radio u siebie w aucie ( NATS) jak to wykonać.

4. czy może istnieje opcja uruchomienia radia i sterowania klimą bez modułu dvd, w grunice rzeczy to tylko navi chyba ?

 

Pozdrawiam

Maciej


Widzę, że wiele więcej poza tym jak wymienić żarówki w konsoli na tym formum się nie dowiem...

to pochwale się swoim rozwiązaniem:

nie sprawdzałem czy będzie dzałać z polifta, są idntyczne gniazda ale czy będzie działać nie wiem, pewnie tak :) ;

nie wiem czym konkretnie różnią się te wszystkie modele, ogólnie chodzi o kaj do krórego są przeznaczone tak mi się wydaje;

zastosowałem dvd z almery tino

28330 BU800
CCA-8300D (EU)
za 100zł
bo te do primery to nie będe mówił z czym się na głowy pozamieniali sprzedawcy ze względu na moją uprzejmość ale poniżej 300 sie nie kupi normalna cena to 600 a to już przedsada, te samochody maja ponad 10 lat !!! 
ale do rzeczy, po wymianie działa regulacja nawiewów i AC, wyświetlane są informacje o błędach i spalanie itp.
nie działa radio i ustawienia (secure) czyli trzeba zakodować z immo
i tu do forumowiczów pytania:
czy już ktoś kodował radio lub kluczyki? 
Gdzie i ile może to kosztować?
Czy jest szansa wykonania tego przez zwykły interfejs obd2?
 
Pozdrawiam
Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...