Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

świece zapłonowe [350z]


13E7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do normalnej jazdy po mieacie i spokojnej na trasie seryjne sa ok do a d aYbkiej jazdy proponuje 6stki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Coobcio mógłbyś podać pełną nazwę tych świec? typ/model :)

 

Szukając po denso fx22 dotarłem do wyszukiwarki Denso http://denso.elcome.co.uk/ECat/Catalogue?root=http://www.denso-am.pl/

 

I tam podają, że powinno się dobrać Denso IXEH22TT.

 

Szukajka do kitu czy jak ? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie seryjnie mam NGK - R PLFR5A-11 Nissan 350 Z wersja 221 KW. Co myślicie o zamianie na  http://www.swiece-zaplonowe.pl/swiece-iskrowe/19671-ngk-iridium-df7h-11b-1317.html. Chyba że macie jakieś lepsze rozwiązanie. 

Edytowane przez Banita78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LFR5AIX-11 ja wymieniłem na irydy cena niewiele wyższa świetnie się spisują chociaż wcześniej miałem fabryczne denso platyny i wytrzymały prawie 160kkm i dalej mogły jeździć.

w tych irydach masz zachowane fabryczne parametry ale lepsza jakość i trwałość

ja Ci je polecam w 100%

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLFR5A-11 to platynowa irydowe laser iridium (bardziej oemowe) wytrzymają mega długo

LFR5AIX-11 - to pełne irydy iridium ix bardziej do sportu zrobią połowę mniejszy przebieg. Mocy nie zwiększa, mają mocniejsza iskre ale bez modów nie odczujesz

 

ja mam te 2gie nie wiem czemu tak wybrałem ale są bardzo ok

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzebując troche temat,Coobcio zwracać uwagę na to co piszą w książce nissana odnośnie jazd? Bo tam cos piszą że w zależności od jazdy czy krótkie trasy i spokojna jazda czy dłuższe i ostra żeby dobrać ciepłotę świec. Czasem dojdę do odcinki ale 70-80% jazdy to bardziej spokojna jazda nie za duże odcinki - czyli wtedy lepiej seryjne zimne świece?

 

Czyli wg Ciebie seria DENSO FX22.

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HR i VHR w serii ma cieplone wedlug oznaczen NGK 7 a denso 22 czyli świece dość chlodne nadaja sie nawet do istalacji turbo do ok 650KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, co prawda temat założony w 2014 roku ale widzę trochę aktywności. Kupiłem 350z z silnikiem VQ35DE i wyskakuje mi błąd wypadania zapłonu na piątym cylindrze. Zapewne jest to cewka (Najpierw rzucało silnikiem na gazie później już i na gazie i na benzynie) ale przy okazji chcę wymienić świece. Czytam tutaj o paru rodzajach świec ale jednoznacznie ciężko mi stwierdzić, które wybrać. 

 

Jakie świeczki wybrać do mojego silnika z instalacją LPG? Lubię wysokie obroty, duże przebiegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem LFR5AIX-11 na google i widzę same pozytywne opinie i przystępną cenę. Ja mam teraz 214~ tyś nalota i minimum 25tyś rocznie będzie dochodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...