Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra K12 POMOCY!


micra_k12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie pilnie poszukuje micry, koniecznie musi to być model K12 ;d

głównie zależy mi na bezawaryjności i chciałam zapytać jaki silnik był by najlepszy.

 

Kilka tematów mnie interesuje np. micra i LPG choć słyszałam że one średnio znoszą gaz, natomiast diesel chyba nie będzie dobrym rozwiązaniem gdyż

do pracy dojeżdżam około 5km i ewentualnie na uczelnie co tydzień 30km więc jakoś bardzo dużo nie jeżdżę a z tego co wiem to przy diesel'u krótkie trasy nie służą dobrze.

 

To z tego co słyszałam lub wyczytałam na innych forach :) o ile były to rzetelne informację.

 

W każdym razie poszukuje micry tak powiedzmy do 2004r. i chciała bym na nią przeznaczyć tak do 11tyś. zł 

 

Z Góry bardzo dziękuję za pomoc! 

Pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Witam.....

 

Z regulaminu forum !!!!

 

.........Nie umieszczaj w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne", "nie wiem co robić" itp.; Tematy nie spełniające tych zasad będą usuwane.....

 

Wiem że jesteś "Nowa" na Naszym forum, ale najpierw trzeba zapoznać się z danym/naszym regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

 

Osobiście posiadam K12 z 2004 roku w benzynie 1.2 , 80KM i sprawdza się pod każdym względem, dobre, kobiece auto na miasto i na trasie również się spisuje, co do awaryjności to nie zawodzi ;)

więc POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...