Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wadliwa skrzynia CVT - mit czy prawda ?


jasiek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Wiem że na forum jest dużo tematów dotyczących skrzyń CVT w Murano, ale nurtuje mnie a raczej nie mnie a znajomego , który chce kupić takie auto jedna rzecz a mianowicie czy zostało udowodnione w jakiś sposób że skrzynia ta ma jakąś wadę fabryczną czy porostu zależne jest to tylko i wyłącznie od egzemplarza. Może zależy to również czy jest to wersja US czy Europa bo przepowiedziawszy o padających skrzyniach przeczytałem w innym temacie na tym forum , ale jego autor powoływał się na stronę amerykańską poświęconą murano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam 

 

Wiem że na forum jest dużo tematów dotyczących skrzyń CVT w Murano, ale nurtuje mnie a raczej nie mnie a znajomego , który chce kupić takie auto jedna rzecz a mianowicie czy zostało udowodnione w jakiś sposób że skrzynia ta ma jakąś wadę fabryczną czy porostu zależne jest to tylko i wyłącznie od egzemplarza. Może zależy to również czy jest to wersja US czy Europa bo przepowiedziawszy o padających skrzyniach przeczytałem w innym temacie na tym forum , ale jego autor powoływał się na stronę amerykańską poświęconą murano. 

Witam,

sprzedam olej NS2 do skrzyni CVT w Nissan Murano. Oryginalny karister, 4 litry, zaplombowany. Info: 503-076-142 lub szymasbf@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Prawda jest taka, że zanim zakupiłem Murano sporo czytałem - skrzynie są bezawaryjne, ale łatwo je popsuć poprzez złe użytkowanie - wrażliwe są nawet na to czym się wyciera bagnet stanu oleju

Jedno z forum w USA miało założony dział ile macie przejechane mil (oczywiscie chodzilo o to komu najwiecej się udało przejechac bez naprawiania skrzyni) ludzie pisali od 100 000 do 400 000 mil bez żadnych napraw skrzyni - był chyba jeden czy dwa wpisy z informacją, że im się zapsuła

generalnie myślę, że dużo zależy od sposobu eksploatacji auta, ale w poprzednim aucie może i mi się skrzynia nie zapsuła, lecz koszt wymianyt sprzęgła to 4000 zł.

uważam, że jest to poprostu sprawa indywidualna bo w dzisiejszych autach przy kołach dwu i trzy masowych + tarcza + docisk + wymiana może kosztować naprawde sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...