Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła LED


kakolgda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o informację od użytkowników którzy montowali już w swoim QQ światła LED do jazdy dziennej.

 

Ile za to płaciliście i na jakiej zasadzie jest to podłączone ? Włącza automatycznie ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, przeczytałem i już podjąłem decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobaczyłem że w moim nowym Nissanie J11 mam pękniętą tylnią prawą lampę.  :devil:  Mam auto już 3 tygodnie i  czy jest sens zgłaszać do salonu ? Niestety nie wiem czy było to od nowości.

Ewentualnie co radzicie aby to jakoś naprawić. Kupić nową na allegro ? ( czy już ktoś ściągał tą lampę )  czy każda będzie pasować do wersji Tekna , a może sklejić. Doradźcie mi coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobaczyłem że w moim nowym Nissanie J11 mam pękniętą tylnią prawą lampę.  :devil:  Mam auto już 3 tygodnie i  czy jest sens zgłaszać do salonu ? Niestety nie wiem czy było to od nowości.

Ewentualnie co radzicie aby to jakoś naprawić. Kupić nową na allegro ? ( czy już ktoś ściągał tą lampę )  czy każda będzie pasować do wersji Tekna , a może sklejić. Doradźcie mi coś.

 

Jeżeli nie jest to uszkodzenie mechaniczne to próbowałbym reklamować w ramach gwarancji.

W innych markach bywa że plastik lamp pęka.

No chyba że jesteś pewien że przylożyłeś w cos;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...