Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pęknięta sprężyna w zawieszeniu


TU-134

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy może ktoś mnie "oświecić" w temacie sprężyn ? ;mam pękniętą lewą przednią sprężynę i nie wiem czy wymieniać dwie na nowe czy zamienić tą pękniętą na używaną i zastanawiam się nad kolorami ta pęknięta ma kropkę różowo-czerwoną (trudno do określenia) czy ma to wielkie znaczenie jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz jedną to druga pęknie już niedługo. Dlatego powinno się wymieniać parami. Jak długo jeździsz z tą pękniętą sprężyna to sprawdź stan amortyzatorów. Może się okazać że też kwalifikują się do wymiany a w szczególności ten przy pękniętej sprężynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie od tego się zaczęło,że  pociekł mi amorek i przy wymianie (2szt) zobaczyłem ,że mam pękniętą sprężynę,dzisiaj obdzwoniłem parę szrotów to za sprężynę krzyczą po 100zł +25 kurier a znajomy zaproponował mi nówkę z hurtowni po ok 120zł tak więc nie mam co się zastanawiać i brać bo wyjdzie mi taniej niż ta ze szrotu  ,wezmę 2szt i mam nadzieję ,że parę lat polatam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W T30 tez mi kiedys pękła lewa sprężyna z przodu.Akurat to sie stało ok.5 km od ASO Nissan-a.

W serwisie uzyskałem  informację ,ze na sprezyne bedzie poczekac  trzeba ok. tygodnia .Najlepsza to była cena-900 zl/sztuka!!!

Za 150 zl z wysyłka kupilem uzywaną, cała  kolumne z amortyzatorem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ... Normalne ...

 

 

 teraz części jest taka masa że można kupić w śmiesznych cenach  ludzie wolą sprzedać i zarobić 20 30 zł niż wywalić na złom za 2 zł ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...