Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tarcze + kolcki na tyl


pedroz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

W ShellAutoserv gdzie bylem, zeby rzucili okiem co mi skrzypi i stuka z tylu, stwiedzili ze do wymiany tarcze+klocki+lozysko. O tych tarczach i klockach wiedzialem juz od dluzszego czasu, ale nie bylo jakos czasu. W zwiazku z tym pojawia sie standardowe pytanie: jaki zestaw? Swego czasu rozne byly opinie na temat Mikoda+Ferodo ew. Brembo+Ferodo. Czy ktos uzywa takiego zestawu i moze sie podzielic spostrzezeniami? A jesli chodzi o lozysko, to rowniez prosze o rade, gdzie i czego szukac. Czy wymiana jednego lozyska ma sens? Nie ukrywam, ze idealnym rozwiazaniem dla mnie bylo by wstawic auto do warsztatu i zeby sami sie zajeli znalezieniem czesci i zrobieniem, bo nie mam za bardzo czasu na bieganie za czesciami? Wiec moze ma ktos zaufany warsztat taki, zeby na czesciach nie zdzieral? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wymieniałem ostatnio wszystkie heble. Założyłem kombinację Brembo+Remsa i jak narazie sprawują sie super. Heble jak żyletka i nie piszczą. Takie tarcze i klocki ma w sprzedaży nasz kolego klubowy Bashior ja od niego kupiłem. Sprzedaje po przyzwoitej cenie. Jezeli bedziesz zainteresowany to podam ci gg do niego!

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wymieniałem ostatnio wszystkie heble. Założyłem kombinację Brembo+Remsa i jak narazie sprawują sie super. Heble jak żyletka i nie piszczą. Takie tarcze i klocki ma w sprzedaży nasz kolego klubowy Bashior ja od niego kupiłem. Sprzedaje po przyzwoitej cenie. Jezeli bedziesz zainteresowany to podam ci gg do niego!

Bede wdzieczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dla zainteresowanych podaje kontakt do Bashiora. On napewno coś wam dobierze i będzie sie sprawowało super. Nie traktujcie tego jako reklamy bo my się nie znamy. Zaufałem mu przy pierwszym zakupie i jestem zadowolony, wiec piszę to co sam mam.

 

Kontakt do niego na gg: 1785751

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...