Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane lusterka


yaruu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wasze odczucia co do działania podgrzewania lusterek w nowej Kaśce? Jestem mocno zdegustowany, w porównaniu do tego co oferował mój ford focus to jest jakieś nieporozumienie. Podgrzewają jakby chciały a nie mogły, to taki urok modelu czy może trafiła mi się jakaś felerna sztuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup Kaśki robiłem zimą(jak by ona wtedy nie była) i nie zauważyłem żadnych anomalii.

Lusterka szybko odparowywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że w porownaniu do Focusa może być odczuwalna różnica w podgrzewaniu lusterek na korzyść forda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko chcialbym sie dowiedziec jak autor postu stwierdzil w lipcu, ze mu ogrzewanie lusterek niedomaga :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko chcialbym sie dowiedziec jak autor postu stwierdzil w lipcu, ze mu ogrzewanie lusterek niedomaga :wtf:

 

 A to co u was na Pomorzu deszcz nie pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pada , nawet leje a lusterka nie schną ;) 

A ja nawet zimą nie sprawdziłem czy ten system działa ! Pewnie tak. Tylko  zastanawiam się czy można i jak to obecnie  sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szybko byś chciał mieć oczyszczone lustra?Ja zauważyłem że z zamglonego szkła klar robi się po ok 1km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...