Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pęknięcia na lampach przednich.


M@reS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po ostatnich 2 tygodniach upałów (temperatury były bardzo wysokie) zauważyłem małe pęknięcia na kloszach lamp przednich :(

Wiem że ich nie było miesiąc temu bo dokładnie je oglądałem. Teraz pojawiły się na obydwu lampach.

Macie coś takiego u siebie ? Bo to moim zdaniem coś nie tak. Nie spotkałem się jeszcze z pękaniem kloszy lam przednich, no chyba przez uderzenie ale nie samoistnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@reS poszukaj na forum lub w net. Zdaje się że czytałem już o tym pękaniu kloszy w Note, z tego co pamiętam to dość sporo gości na to narzekało "częsta przypadłość tego modelu", kiepska jakość zastosowanego surowca poliwęglanu. Bywało też tak że po prostu przytapiały się powierzchnie reflektora i żółkły od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i wniosek....kiepska jakość materiału na klosze :(

Najgorsze jest to że jak już się zacznie pękanie to bardzo szybko postępuje i wymiana lamp.

Jak bym miał gwarancje serwisową to bym nie pytał na forum :D tylko w ASO Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałeś o wymiane, tylko czy inni tak mają i przyczyny :-P

Nie masz innego wyjścia jak Aso lub szrot. Może z angola kupić i przekleić "szkła"

I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w szkłach jest temat tylko w odbłyśnikach, nie będzie to łatwo dobrze zdemontować, aby pozyskać same "szkła". Na rynku są zamienniki. Poszedłbym w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się i jak klosze popękają więcej to zakupię zamiennik całej lampy.

Nie wiem czy pojeżdżę tym samochodem tak długo aż zamienniki popękają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...