Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio CD ze zmieniarka a telefon.


M@reS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.....mam radyjko ze zmieniarką (2DIN) oryginalne Nissana i po przejrzeniu ustawień znalazłem opcję "Głośności telefonu"
Po co to ? czy do tego radyjka można podpiąć telefon ? lub czy może działać jak zestaw głośnomówiący ?

http://prntscr.com/48s2c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na radiu nie widać klawiszy ze słuchawką więc chyba nie ma opcji zestawu głośno mówiącego. Może jest to opcja manualnego, szybkiego, wyłączenia głosu w chwili połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ustawienie głośności z jaką ma być "odtwarzany" głos z telefonu....tak samo jak są ustawienia do komunikatów drogowych.

Nigdzie nie ma opisu tych radyjek, nawet instrukcja ich nie obejmuje :(

Jest wspomnienie o radyjku z 6CD i .......opis na dwa zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama fotka radia niewiele mówi. Można się domyślić, ze to jest radyjko  CD Nissan frontier radio Factory, lub Nissam Titan Frontier Xterra radio CD player. Musiałbyś zobaczyć z tyłu tabliczkę znamionową co to za typ. Być może wtedy instrukcja gzieś po necie krąży. Jeśli chodzi o o współpracę z telefonem to powinien być znaczek Bluetooth na radiu. i sterowanie z kierownicy. Ale coś bliżej jaki to typ radia, może uda nam się pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...