Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan rogue geometria kol


zwieczyca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czy posiada ktos dane do ustawienia geometrii kol NISSAN ROGUE 2008. Wymienialem przekladnie i scina mi opony. kupilem nowe ale przed zalozeniem chcialbym ustawic wszystko.

Moze ktos sie orientuje czy katy z innego nissana podejda do Rogue. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź jakiś dobry warsztat robiący tylko geometrię.Na pewno będą mieli katalogi z danymi ustawień.

Jeżeli będę miał chwilę i warsztat będzie czynny to zapytam u mnie.Gościu ma cały regał z katalogami do samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi wiadomo Rogue to nic innego jak Qashqai tylko na stany ... myslicie ze roznice sa az tak duze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem jak to jest szukam w Rzeszowie. Narazie nic. Jutro kolejny dzien poszukiwan. Dzieki


Znajdź jakiś dobry warsztat robiący tylko geometrię.Na pewno będą mieli katalogi z danymi ustawień.

Jeżeli będę miał chwilę i warsztat będzie czynny to zapytam u mnie.Gościu ma cały regał z katalogami do samochodów

Dzieki za podpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...