Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kratka wentylatora / AC


Gość Przybyszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przybyszewski

Witam,

 

Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Nissana QQ 2009 (przesiadka z Micry :) i mam problem z kratka/tunelem od wentylacji/klimatyzacji/nawiewu po stronie pasażera. Problem jest czysto mechaniczny poniewaz otwieranie kratki zewnetrznej (dekoracyjnej) nie powoduje otwierania kratki wewnetyrznej - poza tym klima dziala OK ale widac ze jak sie kratke uchyla to w srodku sie nic nie otwiera.

 

Z tego co patrzylem to ta zewnetrzna czesc jest polaczona takim plastikowym lacznikiem z czescia zewnetrzna i przez to sa ze soba sprzeżone. Albo ktos mial za duzo sily albo cos tam wypadlo z jakiegos zaczepu. Zanim zaczne sie z tym mocowac chcialem zapytac czy ktos moze juz to demontowal ten element i moze poradzic jaki tam jest system tego mocowania.

 

Chce popatrzec co sie tam stalo - czy trzeba kupic nowy element czy da sie to samodzielnie zmontowac.

 

Z gory dziekuje za pomoc bo przekopalem chyba caly internet i nic,

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przypadkiem,tak jak w Note nie trzeba zdemontować schowka,aby dostać się do kratki nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System mocowania tej "puszki" jest po prostu "na wcisk".

Wyjmowalem i nie udalo mi sie nic popsuc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...