Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Jle poleci Twój sunny?

Guest nowikg
 Share

Recommended Posts

Guest nowikg

Ja wczoraj na trasie płońsk-wawa bujnąłem swojego do 180 i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że podobo jego prędkość max to 154

Guest maciejka_sz
Ja wczoraj na trasie płońsk-wawa bujnąłem swojego do 180 i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że podobo jego prędkość max to 154

Ten temat juz byl.. poszukaj dobrze...

Tak przy okazji jak znajdziesz en temat to okaze sie ze jestes cienki boleslaw bo inne suniaki jezdza 210..220km/h na laczkach 195 lub nawet 205 bodajze... ja ze swoim GTi sie chowam do suniakow typu 1.4 :shock:

Hehe ja tez moge sie schować, bo ja maxa wyciągnąłem 185km/h.

Pozdro

Hehe, to ciekawe bo ja 1,4 ver. 75KM leiclem tyle samo co Ty majac o 30 chomikow wiecej.....

stange..... isn`t it ????????? :wink:

Guest rafalski
:) ja mam ten sam motorek CD20 w Sunnym Y10 - i leciałem 185 :) ale na autobanie i na niemieckiej ropce, w Polsce max 180 :)

no to ja powtorze jako ze tamat byl przerabiany

swoim na niemieckiej ropce na niemieckiem autostradzie w 2osoby i full bagaz (zlozone tylne siedzenia) lecialem 195 km :shock:

fakt bylo troche z gorki

ale podaja predkosc max dla 2.0 d chyba 150 czy 160km/h :lol:

Guest nowikg
...

ale podaja predkosc max dla 2.0 d chyba 150 czy 160km/h :lol:

dokładnie 154

widać jest znacznie lepszy

Zico może masz bardziej wypasione chomiki :)

Zico może masz bardziej wypasione chomiki :)

no a chyba moje sa jakies leniwe bo 150 max i ni ch.... wiecej ;/

Prawie 180 km/h na trasie Lublin - Zamość. Pan w Omedze 2.0 troszkę się chyba zdziwił jak na mojej tylnej klapie zobaczył 1,4 :shock:

Guest nowikg

Gaz w podłogę i tak od tego szybkiego kawałka za płońskiem do mostu. Do tylu doszło, nic nie poradze na to, sam byłem w szoku. Musiałem tylko długich czasem używać bo goście w lepszych furach chyba nie wierzyli i nie chcieli zjeżdżać na prawy. Dzień wcześniej wyważałem koła, ustawiałem zbieżność i regulowałem hamulce, tak że teraz pięknie sie prowadzi.Wprawdzie rok temu udało się sporo przekroczyć 180 ale to było w niemczech i z zajefajnej górki koło studgartu (na luzie leciał 120). Na codzień śmigam normalnie teraz tylko tach chciałem zobaczyć jak lata po remoncie jaki mu latem zrobiłem

Guest kmich76

No jak z górki to wszystko wyjaśnia, nawet 126p poleci 140. Ostatnio na A4 przekroczylem 200 i byloby więcej, ale się balem bo laczki mam do 190 i nie uważam że N16 1.5 ciągnie 200, ....Pozdro :lol: