Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jle poleci Twój sunny?


Gość nowikg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj na trasie płońsk-wawa bujnąłem swojego do 180 i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że podobo jego prędkość max to 154

Ten temat juz byl.. poszukaj dobrze...

Tak przy okazji jak znajdziesz en temat to okaze sie ze jestes cienki boleslaw bo inne suniaki jezdza 210..220km/h na laczkach 195 lub nawet 205 bodajze... ja ze swoim GTi sie chowam do suniakow typu 1.4 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ja mam ten sam motorek CD20 w Sunnym Y10 - i leciałem 185 :) ale na autobanie i na niemieckiej ropce, w Polsce max 180 :)

no to ja powtorze jako ze tamat byl przerabiany

swoim na niemieckiej ropce na niemieckiem autostradzie w 2osoby i full bagaz (zlozone tylne siedzenia) lecialem 195 km :shock:

fakt bylo troche z gorki

ale podaja predkosc max dla 2.0 d chyba 150 czy 160km/h :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 180 km/h na trasie Lublin - Zamość. Pan w Omedze 2.0 troszkę się chyba zdziwił jak na mojej tylnej klapie zobaczył 1,4 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz w podłogę i tak od tego szybkiego kawałka za płońskiem do mostu. Do tylu doszło, nic nie poradze na to, sam byłem w szoku. Musiałem tylko długich czasem używać bo goście w lepszych furach chyba nie wierzyli i nie chcieli zjeżdżać na prawy. Dzień wcześniej wyważałem koła, ustawiałem zbieżność i regulowałem hamulce, tak że teraz pięknie sie prowadzi.Wprawdzie rok temu udało się sporo przekroczyć 180 ale to było w niemczech i z zajefajnej górki koło studgartu (na luzie leciał 120). Na codzień śmigam normalnie teraz tylko tach chciałem zobaczyć jak lata po remoncie jaki mu latem zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...