Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio +zmieniarka fabryczne


mariano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, czym różnią się od siebie (pomijając wygląd), poniższe radia ? 

http://allegro.pl/pathfinder-r51-radio-cd-zmieniarka-i5813365795.html
http://allegro.pl/radio-cd-navara-d40-pathfinder-nissan-i5950224218.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Bose drugie nie bose ale są to antyki w porównaniu do montowanych w R51 urządzeniach. Nawet złącza mają inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr jeden to wersja USA, w połączeniu z głosnikami bose z ktorymi była montowana gra bardzo ładnie, ale nie łapie wszystkich europejskich czestotliwosci radiowych, jak to amerykaniec. rocznikowo pasuje 2005 -2008  w USA lift R51 zrobili wczeniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do głośników to jaka mocą się sugerować? Większą czy mniejsza? Chodzi mi np czy 35 w czy 45w żeby te fabryczne radio dalo rade,jestem zielony w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mocą tylko efektywnością głośnika mierzoną w dB im więcej tym lepiej ją mam przód 6x9 96dB tył 94dB firmy Hertz radio fabryczne z navi oczywiście odpowiednie wyciszenie drzwi

Symfonia dźwięku a wiem co mówię bo jestem na tym punkcie wyczulony

Jeszcze ją mam do kolegów pytanie czy ktoś próbował podłączyć cyfrową zmieniarkę pod navi

Nissana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu mam zalozone 92db i z przodu beda tez chyba 92 db oba zestawy firmy Alpine,a wygluszales jakim materialem ? i w ktorym miejscu wew drzwi czy w tym miejscu gdzie jest ta pianka czy to cos co jest przyklejone do zew strony drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wewnątrz maty bitumiczne miejsca do których nie dało się podejść z matą zostały wygłuszone pianką głoszącą w spreju ,dystanse z mdf zabezpieczone przed wilgocią oprócz przykręcenia zostały przyklejone dekarską masą bitumiczną dalej zamiast fabrycznej folji matą z folią aluminiową na to mata piankowa i na boczki drzwi też .Mało tego rozbebeszyłem całe wnętrze i wszędzie gdzie się tylko dało wykleiłem matami z pianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...