Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 Koło zapasowe na dachu


yoozva
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w związku z tym, że wybieram się na wakacje, a w miejscu koła zapasowego mam gazową butlę, postanowiłem koło umieścić na dachu. 

Składniki mocowania:

  • Bagażnik Mont Blanc
  • 3 profile aluminiowe dł. 1m
  • obejmy U kształtne 6 szt. 
  • 2 gwintowane pręty do mocowania koła

 

Koszty to około 200 zł. + koszt bagażnika 

 

podsyłam dwa poglądowe zdjęcia: 

 

Link do większej ilości zdjęć:

https://plus.google.com/u/0/photos/103021560687859910615/albums/6045298785894372961

post-59786-0-21815200-1407532710_thumb.jpg

post-59786-0-78334900-1407532733_thumb.jpg

Edytowane przez yoozva
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej by było zainwestować w zestaw naprawczy, assistance i zrezygnować z zapasu? Konstrukcja fajna ale opór powietrza i spalanie wzrośnie, koszt materiałów 200zł... Nie wiem gdzie wybierasz się na wakacje ale jak nie zdala od cywilizacji to w razie czego kupisz przecież opone za jakieś 500 zl. Nie zmienia to faktu, że sama konstrukcja na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za uznanie. Pierwsze wrażenia są bardzo dobre, ale robi się lekko głośno przy 120. Wyjazd robię do Rumunii na dwa tygodnie i trochę się powłuczę po miejscach bez cywilizacji.

Oczywiście relacja będzie Na forum wraz z fotkami.

Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za uznanie. Pierwsze wrażenia są bardzo dobre, ale robi się lekko głośno przy 120. Wyjazd robię do Rumunii na dwa tygodnie i trochę się powłuczę po miejscach bez cywilizacji.

Oczywiście relacja będzie Na forum wraz z fotkami.

Trzymajcie kciuki.

jak tak to i 2 opony się przydadzą. Daj dwie na górkę

jak tak to i 2 opony się przydadzą. Daj dwie na górkę

jestem teraz w Paryżu i box się bardziej przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd robię do Rumunii na dwa tygodnie i trochę się powłuczę po miejscach bez cywilizacji.

Ja pod koniec września wybieram się w okolice Doniecka... mam nadzieję że do tego czasu przestaną strzelać bo będę musiał pozakładać jakiś pancerz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie raczej RGPPanz, Striela i ze dwa kalachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kałachy są na miejscu - po 100$ za sztukę... ale od tych miejsc raczej będę się starał trzymać z daleka. 

 

Yoozva nie wiem czy nie za późno ale tak sobie pomyślałem a jak by tak przerobić bagażnik rowerowy na hak tak aby tam zamocować koła zapasowe... zawsze to trochę mniejszy opór powietrza i ten (może) literek paliwa na 100 zostanie w baku, zwłaszcza przy tylu km... ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...