Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halas (gwizd, szum) podczas jazdy 130km+


Gość rusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas jazdy powyzej 130 km slychac delikatne pogwizdywanie ale juz 140 -150 gwizd staje sie wiekszy. Nie wiem czy to wina anteny czy moze uszczelek drzwi. Zlozylem lusterka podczas jazdy i nie mialo to wplywu na dzwiek. Czy spotkaliscie sie z tym w Waszych Jukach?

 

Pozdr,

Rusiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej nie ma takiego objawu, natomiast jak się jedzie w deszczu czy po to odgłos wody wypadającej z pod kół  i uderzający o nadkola jest masakryczny jak by się lało do srodka, szkoda ze nie ma nawet opcjonalnie dostępnych plastikowych nadkoli co przy nowym JUKE będzie standardem bo na salonie widziałem ze ma zamontowane to i może nam się dostanie. :wave:

 

Co do twojego swistu to mam taki prosty sposób na sprawdzenie czy to do srodka przez uszczelki wiatr świszczy jak palisz to wiadomo dym papierosowy natomiast lepsze jest jakies kadzidełko zapachowe i pomoc osoby drugiej aby podczas jazdy zbliżyła się do uszczelek gdzie wiatr hula :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...