Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krótko i na temat 2.2dci


Fido
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie krótko i na team chce kupic Xtr... 2.2dci http://otomoto.pl/nissan-x-trail-2-2dci-136km-4wd-4x4-okazja-C34176364.html

 

Pytanie co sadzicie o tych silnikach różne opiinie słyszałem czy one sa naprawde takie słabe? Czy mam sie nie sluchac tych pajaców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa bardzo dobre silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie krótko i na team chce kupic Xtr... 2.2dci http://otomoto.pl/nissan-x-trail-2-2dci-136km-4wd-4x4-okazja-C34176364.html

 

Pytanie co sadzicie o tych silnikach różne opiinie słyszałem czy one sa naprawde takie słabe? Czy mam sie nie sluchac tych pajaców?

 

Nie chcę Cię kolego obrażać, ale wszedłeś tutaj jak chłop lub świniopas prosto z pola i ze słomą w butach.....

Jak pisałem nie chcę Cię obrażać i nie obrażam, lecz piszę to co myślę na podstawie Twojego pierwszego postu....

Na forum, są osoby-"ludziska" w rożnym wieku, lecz zawsze u Nas jest coś takiego jak -- witam, siemka, dzień dobry, itd., itp,. w zależności kogo jak rodzice wychowali lub jak sam w sobie ma stosunek do kultury /tym bardziej publicznej/.

Aż się dziwię że kolega wyżej Ci nawet odpisał.!!!!

Resztę znajdziesz na forum /jeśli będzie chciało Ci się szukać - lecz z pierwszych Twoich zdań widzę że jednak NIE.!!!/

Tym bardziej że nie wiem o jakich "pajacach" wspominasz.....

 

To było tak na krótko...

Nikt nie chce Cię zniechęcić od tak zacnego forum jak NKP, ale kultura wszędzie /obojętnie gdzie jesteś/ to musi być na pierwszym miejscu.

 

Pozdrawiam i zachęcam do lekturki - czyli przeglądu i czytania forum - o silnikach 2,2dci jest dużo. Są one w X-Trail, Navara, Tino, P12, N16. /do pewnego rocznika były japońce/

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YD22DDTi to calkowicie japonska konstrukcja, nie mylic z 2,2 dCi od renauta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Przepraszam jezli cię uraziłem po liczbie twoich postów wnioskuje iż spedzasz na tym forum jakieś 70% swojego życia uwierz mie że są ludzie na tym świecie którzy nie udziejają się na forach dzień w dzień i jeżeli ja mam pytanie, prośbe to liczę na jakąś odpowiedź konkretną typu jak twój poprzednik a nie wywodu na temat mojej kultóry.

PS: A co do ludzi ze wsi albo jak ty ich nazwałes "świniopasy" proszę trochę wiecej szacunku bo gdyby nie oni Panie kolego z miasta.... a zresztą jesteś inteligenty człowiek to sam wiesz.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Przepraszam jezli cię uraziłem po liczbie twoich postów wnioskuje iż spedzasz na tym forum jakieś 70% swojego życia uwierz mie że są ludzie na tym świecie którzy nie udziejają się na forach dzień w dzień i jeżeli ja mam pytanie, prośbe to liczę na jakąś odpowiedź konkretną typu jak twój poprzednik a nie wywodu na temat mojej kultóry.

PS: A co do ludzi ze wsi albo jak ty ich nazwałes "świniopasy" proszę trochę wiecej szacunku bo gdyby nie oni Panie kolego z miasta.... a zresztą jesteś inteligenty człowiek to sam wiesz.

POZDRAWIAM

Gościu idź stąd. "Popatrz taki kultóra".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek sorry ale jak zwykle przesadziles... szkoda ze z gory oceniasz ludzi :(

 

/nie wracajmy do przeszłości/ - co było to było a ja się nie obrażam.Teraz wróćmy do tematu.

 

Zauważ osoby /NOWE/ które wchodzą na forum. 

Często ani me, ani be ani kukuryku, a tym bardziej jakieś słowo na powitanie.

Teraz zerknij na pisownię /może zdarzyć się kilka błędów /SZANUJMY JĘZYK OJCZYSTY - w regulaminie forum już masz zapiski iż dany post może być usunięty. /chodzi o ortografię w postach, a raczej wielkie "przegięcie/ paluszek może "zemskąć się parę razy ale nie ......naście.

A z ostatniego zdania piszącego nic nie wynika i nie wiadomo jak o tym myśleć...."Czy mam sie nie sluchac tych pajaców?"

 

Witam i Przepraszam jezli cię uraziłem po liczbie twoich postów wnioskuje iż spedzasz na tym forum jakieś 70% swojego życia uwierz mie że są ludzie na tym świecie którzy nie udziejają się na forach dzień w dzień i jeżeli ja mam pytanie, prośbe to liczę na jakąś odpowiedź konkretną typu jak twój poprzednik a nie wywodu na temat mojej kultóry.

PS: A co do ludzi ze wsi albo jak ty ich nazwałes "świniopasy" proszę trochę wiecej szacunku bo gdyby nie oni Panie kolego z miasta.... a zresztą jesteś inteligenty człowiek to sam wiesz.

POZDRAWIAM

 

Sorki, trochę przesadziłem może za późna pora.

Ale uwierz mi kolego, iż każdy - a na pewno większość, idzie na łatwiznę i to człowieka denerwuje....dość znacznie...że tak powiem.

Pomijam już jakieś powitanie, /a co do wsi - to jajeczka z dwoma żółtkami bardzo lubię..../

Przykład masz u siebie. Nie chce Ci się czytać forum, tylko zadajesz pytanie... Kolega odpowiedział, ale i tak to nie jest miarodajne gdyż nie wiadomo który rocznik i czy tam już francuzi "maczali łapki" w tym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie 2.2dci jak i 2.2di sa japonskie i bardzo udane silniki nawet co ciekawe 1.9dci zaporzyczony z renaut jest trwalszy niz w samych renówkach jak miałbym wybierzac to tylko te 2.2  sa jeszcze 2.5 di ale ponoc mniej trwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam i zachęcam do lekturki - czyli przeglądu i czytania forum - o silnikach 2,2dci jest dużo. Są one w X-Trail, Navara, Tino, P12, N16. /do pewnego rocznika były japońce/

2.2 dCi nie było w navarze, tam siedzi 2.5 dCi - czyli rozwiercony 2.2 z innym osprzętem

 

Co do pytania kolegi:

 

Pytanie co sadzicie o tych silnikach różne opiinie słyszałem czy one sa naprawde takie słabe? Czy mam sie nie sluchac tych pajaców?

Silniki bardzo dobre, tylko bardzo trudne w diagnozowaniu i przez to drogie w naprawie. Jak znajdziesz zadbany egzemplarz (a nie łatwo) to będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...