Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

4 przegląd przy 100 tyś


markus351

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do 4 przeglądu przy 100 tyś.,standardowo wymienie filtry i olej oraz płyn chłodzący.

Płyn hamulcowy był wymieniany przy 80 tyś Czy mam też wymienić świece żarowe ? Serwis zrobię poza ASO. Auto sprawdzone na stacji kontroli i jest prawie w idealnym stanie. Amory super, jedynie za jakiś czas bedzie do wymiany łącznik stabilizatora przód lewy i sworzeń przedni prawy. Poradzono mi, żeby dopóki nie stuka to jeździć dalej. Nie wiem co z tymi świecami, prosiłbym o rade czy nie wystarczy tylko kontrola ? QQ 2010 2.0 dci 4WD

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od zasobności portfela.  :) Jak dobrze odpala na zimno, zostawiłbym. Chociaż w okresie letnim ciężko bez wymontowania stwierdzić ich sprawność. Według mnie wystarczyłaby kontrola. No chyba, że jakiś będzie niesprawny. Albo inaczej, poczekałbym do pierwszych mrozów i zobaczył jak odpala. Ze świecami żarowymi jest tak, że lubią się zapiekać. I w  wielu przypadkach w czasie wyciągania łamią się. Osobiście poczekałbym do zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...