Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż auto alarmu poza serwisem co z gwarancją


Miras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zamontować w nowym Qashqaiu model 2014 auto alarm wraz z lokalizatorem Gps i funkcją powiadamiania na sms w momencie naruszenia drzwi auta, koszt to 1600 pln poza serwisem. W serwisie najprostszy alarm kilka czujek plus syrena to 1400 pln .Informację jaką dostałem w serwisie nissana to taka że jeżeli zamontuje alarm gdzie indziej niż w serwisie nissana stracę gwarancję na całą elektrykę auta, czy serwis nie ściemnia ktoś może doradzić jak ugryźć ten temat Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie ściemnia i w przypadku jakiejkolwiek naprawy gwarancyjnej, jeśli tylko się zorientują, to powiedzą, że "coś było grzebane" poza ASO i będzie to podstawa do nieuznania gwarancji, przynajmniej jeśli chodzi o elektrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyjście: kupić elementy systemu i zamontować w serwisie. Jeżeli nie przerośnie to umiejętności serwisantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamontowałem alarm w serwisie koszt 1150 tylko dwie czujki z przodu tragedia, sprawdziłem działanie otwarte szyby zazbrojenie i czekam , co najmniej trzy minuty mogłem gmerać w środku auta a alarm nic, dopiero  po jakiś trzech może nawet czterech minutach załapał ruch w samochodzie  i włączył alarm, tyle że jest tak cichy że auto stojąc pod oknem jest ledwo słyszalny.

Co z tym fantem tak działają alarmy czy coś jest nie tak. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras, producenta (salon) zawsze wykorzysta sytuację że alarm nie był przez nich montowany i to wykorzysta by odrzucic gwarancje i kazać ci płacić za naprawę. moim zdaniem nie warto próbowac dla oszczędności 200 -300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...