Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przełącznik śwateł / kierunkowskazów - Pasuje z P10 ??


Hammer111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Micra 93' 1.0 :) W moim autku dostłownie umarł przełącznik świateł mijania / drogowych, wewnątrz wszystko zatarte na śmierć, próby reanimacji spowodowały iż światła mijania działają ledwo ale kierunki wysiadły :) Trzeba tu wymiany całego modułu. I tutaj wpadam już w rozpacz, nigdzie nie ma już tej najstarszej wersji tego przełącznika bez świateł przeciwmgielnych - wszędzie wersje po lifcie. Z tej całej rozpaczy :P wpadłem fotografie przełącznika z Primery P10. Wygląda hmmm, praktycznie identycznie.

Czy może ktoś z was jest w stanie poratować mnie informacją czy taki przełącznik ma prawo zadziałać? O dziwo tych od P10 jest na Alledrogo wiele i to w dobrych cenach :)

 

 

Przełącznik MICRA K11

przelacznik-wlacznik-swiatel-nissan-micr

 

 

Przełącznik Primera P10

23478e51-0071-4e47-9858-0a1e949c988e.jpg

531109a0-15e1-4b9d-96ef-a1549d37aaad.jpg


Witam ponownie - mam odpowiedź dla zainteresowanych :)

 

PASUJE ;)  Także jeżeli w twoim K11 nawali przełącznik świateł i nie chcesz zbankrutować na naciągaczach z Alledrogo - szukaj tegoż elementu z Nissana P10 :) Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy sama obudowa tego przełącznika przy kolumnie kierownicy (ta część w którą wkładamy wtyczkę) jest taka sama z tej wersji z halogenami i bez? Chodzi mi o to, czy fizycznie daje się zamontować przełącznik z halogenami, do wersji która halogenów nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...