Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n15 - plan biale zegary + oswietlenie


Glodalke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taka chec do zrobienia w swojej Almerze bialych zegarow a dodatkowo zmiane oswietlenia czyli zarowek w tychze zegarach. Pierwsza sprawa - czy ktos cos podobnego robil? Zarowki raczej maly piku, temat jest na forum, raczej sobie poradze, gorzej (nic nie wiem) z zegarami - tzn wyciagnac wyciagne, tylko co tam znajde w srodku? Papierowe czy plastikowe tarcze predk/obr mierzy? Wyciaganie i zmienianie nie "rozreguluje/przestawi" wskazowek? Jest to problemowe czy moze pyk pyk? Bedewdzieczny za wszelkie instrukcje :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w almerce, jeśli sie nie myle tarcze są plastikowe/metalowe - rozbierałem kiedyś obudowe zegarów z myślą załozenia tam taśm led, ale dałem sobie spokój.. wymieniłem tylko żaróweczki od podświetlenia na białe led i..? i okazało się, że zegary zrobiły się niebieskie :D prawdopodobnie jest tam jakiś filtr, ale na samych tarczach, bo przy czerwonych diodach zegary robiły się różowe :P

jeśli chcesz podrzuce Ci fotke jak teraz wygląda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

siemka ja robiłem białe zegary w almerce i kupa wyszła,że hoho wskazóweczki ładnie pięknie poschodziły ale jak się zacząłęm bawić to już póżniej nie działały jak trzeba

0f6bfa11435e0ef3m.jpg

0440d2ac0e1cbd78m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...