Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Organizacja bagażnika


RafalWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś ciekawe rozwiązania do bagażnika, jakieś mocowane kufry by można było na przykład wstawić zakupy i żeby nie latały od lewa do prawej, jakieś kufry sprawdzone etc..

 

Ja przerabiałem takie plastikowe kosze rozkładane (można je kupić w marketach) mocowane na gumy do bocznych oczek w bagażniku. Niestety takie zwykłe koszyki marketowe pękają już po kilku miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup składane skrzynki przemysłowe, np. Auer. Ładnie to wygląda, jest dużo wymiarów, a przede wszystkim ich trwałość jest wielokrotnie większa od marketowego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kapitalnie sprawdzają się niewielkie kartony, jakie są w Lidlu/Biedronce w dziale warzywnym (pomidory, papryka). Są czyste, lekkie i wyjątkowo trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej się sprawdza porządna wykładzina w bagażniku - nic mi nie lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładzina albo plastikowa wanna od Barteza jest ok. Dobra też zimą. Ale dobra jest też oprócz tego siatka z szeklami zapięta w 4 miejscach po przekątnych (u mnie 2 zapinam o kratkę) tworząc swoisty rulon do którego wrzuca się wszelkie zakupy, któe lekko wiszą w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej się sprawdza porządna wykładzina w bagażniku - nic mi nie lata...

 

Potwierdzam, wykładzina sprawdza się najlepiej, kupiłem taką:

 

DSC03994_jzzplll.jpg

 

 DSC03988n_jzzpl.jpg

 

Jest to wycieraczka kupowana na metry w marketach budowlanych, podgumowana, ostra, nic się nie przesuwa. Ponad to, mam dwie składane skrzynki supermarketowe o jakich wyżej mowa. Do brudzących ładunków używam plastykowego "dywanika" z allegro -  lub plandeki. 

Plastykowy badziew: http://tinyurl.com/k7ksokj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładzina wykładziną ale jak ktoś wozi dużo dupereli i lubi mieć porządek w bagażniku dobrym rozwiązaniem są duże skrzynki narzędziowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wanna kupiona na alle plus marketowe koszyki składane (do T31 wchodzą 3 obok siebie) przeplecone gumą z hakami zamocowaną do oczek w podłodze. Nic nie lata, nie hałasuje, niedrogo i praktycznie, składając skrzynki można dowolnie aranżować przestrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...