Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskaźnik naładowania baterii w nawigacji


Erdol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wersji z nawigacją jest jakiś akumulator wewnętrzny, którego stan naładowania jest wyświetlany w prawym górnym rogu wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji z nawigacją jest jakiś akumulator wewnętrzny, którego stan naładowania jest wyświetlany w prawym górnym rogu wyświetlacza?

 

A to nie jest przypadkiem wskaźnik naładowania baterii w sparowanym telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem wskaźnik naładowania baterii w sparowanym telefonie?

Być może, ale w tym momencie nie mam żadnego sparowanego telefonu, a tymczasem wskaźnik pokazuje jedną kreskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale w tym momencie nie mam żadnego sparowanego telefonu, a tymczasem wskaźnik pokazuje jedną kreskę.

 

Aż mnie ciekawość na parking przegoniła.

Normalnie na ekranie w prawym górnym rogu jest tylko zegar, chyba, że sparujesz telefon to oprócz zegara jest też znaczek anteny i kreski zasięgu.

Jak przełączysz w menu telefonu (np. przyciskiem TEL) to dodatkowo pojawia się znaczek Bluetooth i wskaźnik naładowania baterii. Ale tylko tam. Powrót do menu mapy pozostawia tylko zegar i wskazanie zasięgu. No może jak bateria telefonu jest na wyczerpaniu, ale nie mam tego jak sprawdzić teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy sparowanym telefonie na ekranie nawigacji wyświetla się cały czas zasięg sieci i stan baterii telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale w tym momencie nie mam żadnego sparowanego telefonu, a tymczasem wskaźnik pokazuje jedną kreskę.

 

Możesz zamieścić zdjęcie tego zjawiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak problem był w telefonie - miał włączony bluetooth, ale tego nie pokazywał i parował się z autem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...