Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wygłuszenie maski


wcilor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do forumowiczów. Szukajka wskazała o tematów na interesujący mnie temat a mianowicie: czy wygłuszka maski qashqaia po lifcie pasuje do kaszany przed liftem? Ewentualnie czy może z innego wozu coś? Nie mogę na allegro spotkać wygłuszenia to pierwszego modelu kaszany. Znaczy raz widziałem ale za 300pln - jak dla mnie przesada lekka, natomiast po lifcie za 150pln!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowiczów. Szukajka wskazała o tematów na interesujący mnie temat a mianowicie: czy wygłuszka maski qashqaia po lifcie pasuje do kaszany przed liftem? Ewentualnie czy może z innego wozu coś? Nie mogę na allegro spotkać wygłuszenia to pierwszego modelu kaszany. Znaczy raz widziałem ale za 300pln - jak dla mnie przesada lekka, natomiast po lifcie za 150pln!

Po lifcie jest inne wygłuszenie.

Z innego auta nie sądzę żeby coś pasowało.

Jakieś zwierzątko wyżarło mi dziurę na samym środku wygłuszenia więc sam szukam już drugi rok czegoś w przyzwoitej cenie. Na razie bez rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić mate wygłaszającą (z metra) , i zrobić to samemu przyczyniając i klejac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Czy warto szukać oryginału za duże pieniądze,jak można kupić piankę głuszącą z warstwą aluminium?Najpierw inną pianką wykleić między stelażem,a później na to pianka z aluminium.Zrobiłem tak w NOTE,i byłem super zadowolony.Było o wiele ciszej ,niż przy oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...