Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail diagnostyka Wrocław


Elear

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie stałam się posiadaczką X-Traila 2,5l 165KM, z instalacją LPG. Czy możecie polecić diagnostę we Wrocławiu? Miga mi kontrolka check engine. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem pierwszy raz w Japan Tech przy Karkonoskiej. Mam na tyle dobre wrażenia, że następnym razem też tam pojadę. Robili mi mechanikę, ale na stronie chwalą się, że mają osprzęt do diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie stałam się posiadaczką X-Traila 2,5l 165KM, z instalacją LPG. Czy możecie polecić diagnostę we Wrocławiu? Miga mi kontrolka check engine. Z góry dziękuję za pomoc :)

 

chciałem się upewnić. Kupiła Pani auto z migającą kontrolką check engine bez sprawdzenia tego? Sprawdzała Pani auto poprzez podłączenie do terminala diagnostycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie stałam się posiadaczką X-Traila 2,5l 165KM, z instalacją LPG. Czy możecie polecić diagnostę we Wrocławiu? Miga mi kontrolka check engine. Z góry dziękuję za pomoc :)

Skontaktuj sią z @Janusz_lublin pewnie pomoże nick może mylić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym robi :D :D :D  ale sprawdzi Ci pewnie checka i wtedy zobaczymy co mdalej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...