Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Świece zarowe w T30 2002 di, wymeniac, ale na jakie?


perkozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biorac pod uwage ze sezon 'nieodpalania' zbliza sie wielkimi krokami, chcialbym uzyskac opinie na temat swiec zarowych i ich wymiany na to co polecacie, lub polepszylo odpalanie waszego auta.

 

Ja mam NGK ( nie wiem jaki nr), problemy z odpalaniem rowniez (jasne, to nie musi zalezec od swiec) i kiedys w ASO powiedzieli mi ze troche dlugo trwa ich rozgrzanie na maxa. Wyjeta, podpieta bezposrednio do akumulatora max moc (najjasniej swieci) uzyskuje po ok 20 sekundach, pozostale podobnie.

 

Biorac pod uwage ze kilka lat juz je mam moze warto zmienic, ale na cos lepszego. Ponizej link do sklepu, wybor co nie miara, prosze o info co z tego, ze tak powiem dochodzi najszybciej? :thumbsup:  Czyli zwiekszy prawdopodobienstwo, ze odpale w zimie...a moze ktos stosuje w T30 swiece ceramiczne?

 

http://www.iparts.pl/auto-czesci/swiece-zarowe,nissan,x-trail-t30-od-2001-06,2-2-di-4x4-114km,80-4784-15970-100152.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

czy ktos moze mi polecic świecie do 2,5 benz? mam zamontowany lpg. Ostatnia wymiana świec ok 25 tys km wczesniej. czy przewody tez trzeba wymianiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...