Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by Dodek


Doodek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wesoło to będzie jak gaz rozprowadzi się po kabinie - w końcu N2O to gaz rozweselający stosowany w anestezjologii :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szpitala można dużo taniej zatanktować :D

Poddałem dziś Zetkę operacji wydechu - w sensie samego tłumika. Wygląda jak gówno (aż wstyd wrzucać zdjęcie xD ) ale jak dla mnie brzmi bombastic. Ze względu na wygląd chyba jednak kupie sobie takiego chińczyka 

http://www.ebay.com/itm/03-04-05-06-07-08-Nissan-350Z-Infiniti-G35-Dual-Catback-Exhaust-Stainless-Steel-/140942304138?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3A350Z&hash=item20d0d0e38a&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To katy musiałby chyba wyfrunąć nie? Jakiś x-pipe, może i tak zrobię :P

ps: wlaśnie kupuję Toyote Starlet w gazie na zimę :D

Edytowane przez Doodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o moc to poza wyjęciem katów robi coś różnicę? Chciałbym zrobic true dual z H albo X pipem ktos ma jakies doswiadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już sie bieżesz za wydech to komplexowo      i obowiązkowo całość z kwasówki wraz z tłumnikami 

inaczej to bessens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech w 350Z jest bardzo dobry i nie wiem czy idzie go poprawić...

Wzrosty mocy robi się zmianą kolektorów wydechowych, oraz Y-pipa i usunięciem katów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chyba właśnie związałem się z Zetką bo teraz nie opłaca się już jej sprzedawać :P Jechałem sobie dzisiaj i nagle trzeci bieg po prostu zniknął. Ciężko mi powiedzieć jak to się stało. Wydaje mi się, że wcześniej miałem problem żeby wrzucić czwórkę ale wrzuciłem jeszcze raz trójke i czwórka weszła. Potem trójki po prostu nie było. Można machać sobie lewarkiem do przodu bez wciskania sprzęgła. Silnik na to nie reaguje. Czy takie coś naprawia się wymianą całej skrzyni? Dodam, że mam problem z synchro szóstki.


Trochę nowości: Synchronizatory, koło 3go biegu, sprzeglo, docisk, lozysko i nowy dwumas przy okazji ;)

Już się robi - może w przyszłym tygodniu pojeżdze!

 

11026199_10206541015311899_1078638796308


Hojny prezent na dzień kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe w foliach i pudełkach. Trochę szukałem. W aso krzykneli dwa razy wiecej za same synchronizatory bez koła trójki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to oryginalne czy zamiennik?

 

Pudełko niby Nissana ale w sumie to pochwale sie jak wszystko bedzie jezdziło.

 

 

Coś Ty robił z autem ze trójkę zmieliło? :)

 

No właśnie nic strasznego. Opisałem wyżej jak to się stało, a ogólnie to ten bieg składa się z jakichś dwóch czesci nakladanych na ciepło i one się rozkleiły jakby i zaczely slizgac wokol siebie.

 

Teraz jeszcze chce kupić od ADIego (z forum) wtryski bo troche buja jak sie rozgrzeje i bedzie malinka, nowka sztuka nie śmigana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś odebrałem zupełnie inny samochód! Skrzynia chodzi malinowo. Sprzęgło jeszcze chyba się tylko troche musi poukładać bo czasem przy ruszaniu czuje delikatne wibracje.


W chwilii oderwania od mechanicznego nastroju, który przysparza mi ten samochód :P Pobawiłem się w malarza :D

Efekt jest super - przynajmniej mnie sie podoba. 3 warsty koloru - czarny mat i 1 clear. Co myslicie?

 

decha1.jpg

 

decha2.jpg

 

decha3.jpg

 

decha4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy śród żywych !!!

 

Ps. Struktura zachowana wygląda bardzo okey, ciekawe jak z trwałością będzie :D ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi robicie ochotę na Zetkę :D

A że ze Starej Miłosnej do Coobcia blisko, to tym bardziej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...