Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawartość ekranu między zegarami...


lobster

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do "biegłych w piśmie": czy jest możliwe stałe wyświetlanie wyniku chwilowego zużycia paliwa na ekraniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ... bez urazy.

Czy jest to "temat" ... do dyskusji ? Przecież zadałeś pytanie !

Jest wiele tematów na forum gdzie to pytanie mógłbyś zadać .

Odpowiadając : nie wiem czy w nowym Qq jest inaczej ale w poprzedniku jest tylko wskaźnik, który orientacyjnie pokazuje chwilowe spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy...ale to jest temat do dyskusji. Jeżdżę trzema autami, tylko QQ nie raczy wyświetlać ( zakładając że mam rację ) chwilowego zużycia paliwa, Toyka z 2003 roku to robi, Ceed też, to jest cenna informacja bo mam natychmiastowy komunikat czy jadę oszczędnie czy nie, czy już redukować czy można jeszcze ciągnąć na wyższym biegu. Cyferki sugerujące zmianę biegu w QQ nie są obecne non-stop więc reakcja na nie jest zawsze opóżniona. Być może jeszcze nie przyzwyczaiłem się do komputerka w QQ ale dla mnie pierwsze wrażenie jest decydujące, a to jest nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie wyswietlić spalanie, w formie paseczka poruszającego się w skali .Jest to dość wyraźnie skalibrowane więc nie powinieneś mieć kłopotu w odczycie.co do cyfrowego wyświetlacza chwilowego spalanie jest nieobecny.Wydaje mi się jednak ,że ten paseczek o wiele lepiej oddaje faktyczny apetyt Qqłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki, chyba udało mi się już "rozkminić" ten wyświetlacz, szkoda tylko że po ponownym uruchomieniu ekran nie wraca do wybranych ustawień. Instrukcja obsługi jest fatalnie napisana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma podtrzymania i to jest feler moim zdaniem.Co do instrukcji,tłumaczenie jest cokolwiek momentami trudne do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...