Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy omijać "szerokim łukiem" silniki 1,5 dCi


Gość mirekg9

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis to jest jak loteria, jeden trafi dobrze i chwali a drugi nie chce widzieć. Zresztą, wszystkie dzisiejsze silniki mają jakies wady wrodzone, nie ważne jaki producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirekg9 a co tu jest do myślenia?Wg mnie badziew i już trochę się na forum oczytałem o tym" cudzie techniki francuskiej" :thumbsdown: . Choć z drugiej strony kolega ma clio i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam kilku znajomych, którzy mają renualt i w nich sobie je chwalą są to clio i megane. Z silnikami jest tak jak się o nie dba wówczas jest wporządku i nic wielkiego się z nimi nie dzieje, jeśli natomiast auta są bardzo mocno eksploatowane wówczas niestey byw różnie,  z resztą silniki diesla to nie proste benzyniaki a ich eksplatacja wymaga od właściciela należytej staranności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ja mam taki silnik i bardzo jestem zadowolony. Zrobiłem już  60 tys w przeciągu 1,5 roku i bez większych wad małe spalanie  także polecam ! Paliwo tylko na Lotosie lub Orlenie i powinno być ok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki silnik i bardzo jestem zadowolony. Zrobiłem już  60 tys w przeciągu 1,5 roku i bez większych wad małe spalanie  także polecam ! Paliwo tylko na Lotosie lub Orlenie i powinno być ok !

Witamy nowego kolegę na forum.

Lecz warto najpierw przywitać się w tym dziale/temacie.....http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/1060-chcesz-si%C4%99-przywita%C4%87-jeste%C5%9B-nowy/page-255

Silnik zachwalasz, lecz zapoznaj się z regulaminem, oraz http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/88228-dlaczego-warto-uzupelnic-profil/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w rodzinie jest Modus z tym motorem. 170kkm i tylko klima padła, więc jak pisałem wyżej...loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...